• سلامت

  هنگام سرخ کردن غذا، نمک به روغن نزنید

  آشنایی با اصول صحیح پخت مواد غذایی به قدری حائز اهمیت است که می‌توان به کمک آن از بروز بیماری‌های خطرناکی چون سرطان و ناراحتی‌های گوارشی پیشگیری کرد.
 • در شهر

  رابطه‌ هیجان دوران نوجوانی و مواد اعتیادآور

  اگر کمی با نوجوانان صمیمی و با آنها نشست و برخواستی داشته باشید، با طرز تفکرات عجیب و غریبی روبرو خواهید شد. بسیاری از آنها برای به دست آوردن بزرگی و تشخص، به مواد اعتیادآور آلوده می‌شوند. این موضوع از نگرش مثبت نسبت به مواد نشأت می‌گیرد.
 • بازار

  پیش‌بینی بازار طلا و ارز در سال 93

  در این باره رئیس کل بانک مرکزی از پیش بینی دلار ۲۶۵۰ تومانی در سال آینده خبر داده و گفته فضا در حال باز شدن است و پیش بینی می شود افق اقتصادی کشور پیشرفت داشته باشد.
 • ۱۸+

  مهم ترین دلایل سردی روابط زوجین بعد از ازدواج

  یک روانشناس با بیان این که سرمای بعد از ازدواج عوامل متعددی دارد گفت: به طور نسبی پس از فروکش کردن هیجانات بعد از ازدواج ،زوجین به آهستگی و براساس شرایطی از هم فاصله می گیرند.
 • جهان

  محل هواپیمای مالزیایی چگونه کشف شد؟

  یک کمپانی ماهواره ی انگلیس از تکنولوژی که در قرن 19 کشف شده است، برای تجزیه و تحلیل هفت سیگنالی که از هواپیمای گمشده مالزیایی دریافت شده، استفاده کرد و سرانجام مقصد نهایی و تراژدیک آن را مشخص کرد.
 • سلامت

  5 نوشیدنی که موجب کاهش وزن می‌شود

  برخی نوشیدنی‌ها هستند که به سوخت چربی و در نهایت کاهش وزن شما سرعت می‌بخشند. در این جا 5 تا از موثرترین آنها را آورده‌ایم.
سلامت را می‌دهند با خیال زیبایی

سلامت را می‌دهند با خیال زیبایی

سبک زندگی > سلامت - ایران بهشت جراحان زیبایی بینی است، تب داغ جوانان برای عمل بینی کاسبان و پزشکان مجاز و غیرمجاز را به این بازار مکاره گسیل کرده است.
رواج خالکوبی‌های ۱۵میلیون تومانی در پایتخت

رواج خالکوبی‌های ۱۵میلیون تومانی در پایتخت

سبک زندگی > سلامت - کبود باش تا متفاوت شوی. این عبارتی است که دهان به دهان بین نسل جوان برای ترویج خالکوبی‌های زیرزمینی می‌چرخد؛ فارغ از اینکه حک کردن نقش‌های عجیب و غریب چه تبعاتی در پی دارد.
مسافران بوئینگ ۷۷۷ گم شده هواپیمایی مالزی چه کسانی بودند؟

مسافران بوئینگ ۷۷۷ گم شده هواپیمایی مالزی چه کسانی بودند؟

حوادث - مثل هر سفر هوایی دیگر مسافران هواپیمای پرواز ام اچ ۳۷۰ خطوط هوایی مالزی که روز ۸ مارس ناپدید شد، افراد مختلفی بودند. گروهی از خطاطان برجسته چین، زوجی که بدون فرزند خردسال خود به تعطیلات رفته بودند و یا کارگر ساختمانی که پس از یک سال برای اولین بار به مرخصی می رفت.

پیشنهاد سردبیر
 • شدیدترین بیماری‌ روانی چیست؟

  شدیدترین بیماری‌ روانی چیست؟

  یک متخصص اعصاب و روان معتقد است: اسکیزوفرنی در 40 تا 60 موارد تا آخر عمر با فرد می ماند.
 • مشتریان از کدام بخش خودروها ناراضی هستند؟

  مشتریان از کدام بخش خودروها ناراضی هستند؟

  سه موضوع رگلاژ نبودن در خودروها، مصرف سوخت بالا و صدای اضافه در اتاق خودرو به ترتیب بیشترین شکایات مصرف‌کنندگان از کیفیت خودروها را به خود اختصاص داده است.
 • هشدار درباره آینده زندگی خانوادگی در ایران

  هشدار درباره آینده زندگی خانوادگی در ایران

  در مورد آمارهای مختلف حوزه آسیب‌های اجتماعی در سال 92 قضاوت‌های متفاوتی وجود دارد. عده‌ای معتقدند به دلیل برخی شادی‌های ملی که در این سال اتفاق افتاد، مانند برگزاری انتخاباتی باشکوه یا موفقیت‌های مختلف ورزشی در سطح ملی، برخی زمینه‌های وقوع خشم، پرخاشگری، ناامیدی و... از بین رفت و الان مردم با امیدواری بیشتری به آینده نگاه می‌کنند و برای همین امیدوار هستند موضوع آسیب‌های‌ اجتماعی بهبود پیدا کند؛ اما عده‌ای در طرف مقابل این نظریه ایستاده‌اند و معتقدند که بحران‌های اجتماعی در جامعه ایران همچنان پاب
 • زنان خیابانی دیگر چانه نمی‌زنند!

  زنان خیابانی دیگر چانه نمی‌زنند!

  سایت تبیان در گزارشی به قلم نداسادات پاکنهاد وکیل دادگستری به وضعیت زنان خیابانی در جامعه ایرانی پرداخته است.
 • تنبیه کودک، شمشیر دولبه

  تنبیه کودک، شمشیر دولبه

  تنبیه به شمشیر دولبه‌ای می‌ماند که از سویی می‌تواند رفتار نامطلوب کودک را حذف کند و از سوی دیگر از او فردی بزهکار و بیمار بسازد.