این شی مار مانند عجیب در ساحل مصر چیست؟، عکس

به گزارش چه خبر آنلاین، یک توریست بریتانیایی که در مصر تعطیلات خود را سپری می کرد، پس از یافتن بقایای مرموز مار مانندی در یک ساحل زیبا، گیج شد.

این شی مار مانند عجیب در ساحل مصر چیست؟، عکس

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، کارول آن، 56 ساله، از هرتفوردشر، این نمونه عجیب و غریب را در نزدیکی شهر تفریحی ال گونا در حالی که در ساحل دریای سرخ تعطیلات می گذراند، پیدا کرد. پژوهشگران گمان می نمایند که این کشف منزجرنماینده ممکن است روده های یک دوگونگ باشد، یک نوع پستاندار دریایی بزرگ که در آب های محلی زندگی می نماید.

این شی در برابر شن های بیابانی کاملا نمایان بود و به نظر می رسید که از دریا آمده است؛ این توریست بریتانیایی در مورد این شی عجیب می گوید:من هرگز چنین چیزی را ندیده بودم، تمایلی به لمس آن نداشتم، زیرا در عین جذابیت، نفرت انگیز به نظر می رسید.

کارول آن در مورد ظاهر این شی عجیب می گوید:این شی عجیب به رنگ خاکستری بسیار کمرنگ بود و در بعضی از نقاط آن لکه های سفید وجود داشت. بعلاوه قسمت های غشایی یا رگه ای قرمز و زرد رنگ در آن وجود داشت.

همانطور که در عکس های خانم آن دیده می گردد، بقایای عجیب و غریب به جا مانده هیچ ویژگی آشکاری مانند چشم یا باله ندارند که به راحتی برای شناسایی آنها استفاده گردد.

منبع: express.co.uk

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 اسفند 1401 بروزرسانی: 10 اسفند 1401 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1423

به "این شی مار مانند عجیب در ساحل مصر چیست؟، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این شی مار مانند عجیب در ساحل مصر چیست؟، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید