مقالات گردشگری

وزیر خارجه سوئیس امروز به بغداد می رود

وزارت خارجه عراق از سفر روز شنبه وزیر خارجه سوئیس به بغداد اطلاع داد.

28 فروردین 1400

اقبالی: باید نگران باشیم و دل مان را به پیروزی 3 گله خوش نکنیم، مگر تیم ملی صاحب ندارد که سرمربی اش از اتوبوس جا می ماند؟

کارشناس فوتبال ایران خلاف نظر دراگان اسکوچیچ اعتقاد دارد در این شرایط باید نگران تیم ملی بود.

27 فروردین 1400

خرید شب عید چقدر تمام می گردد؟

کمتر از یک هفته به آغاز سال 1400، قیمت مصوب میوه و آجیل شب عید توسط ستاد تنظیم بازار اعلام شد. هر چند سال جاری نیز مانند اسفند سال 98 رونق آنچنانی در بازار و شور و شوقی در بین مردم برای خرید عید وجود ندارد. کاسب های بازار می گویند: همه چیز در بازار وجود دارد،...

21 فروردین 1400

کرونا اولین رقیب جدی یحیی، نگرانی سرمربی سرخپوشان از شرایط قرمز گوا خبرنگاران

کاروان پرسپولیس بی شک روزهای سختی را در هندوستان پیش رو خواهد داشت. شرایطی که هندی ها برای میزبانی از پرسپولیس در نظر گرفته اند، به هیچ وجه شرایط مناسب و ایده آلی نیست.

21 فروردین 1400

برادران عالمیان از قرنطینه خارج شدند، برگزاری اولین جلسه تمرینی در قطر

با منفی شدن تست کرونای برادران عالمیان، آنها اولین جلسه تمرینی خود را در قطر برگزار کردند.

18 فروردین 1400

تاثیر اقدامات فرهنگی در جامعه زمان بر است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خراسان رضوی، چند سالی می شود که دوستداران کتاب برای افزایش سطح دسترسی اقشار مختلف جامعه به کتاب، اقدام به تجهیز کتابخانه های واقع در روستاهای دورافتاده می کنند؛ روستاهایی که دانش آموزانشان تنها می توانند کتاب های درسی...

16 فروردین 1400

توسعه همکاری های آموزشی وزارتخانه های آموزش وپرورش و راه و شهرسازی در صنعت حمل ونقل ریلی

تهران (پانا) - معاون آموزش متوسطه در آیین امضای تفاهم نامه همکاری وزارت آموزش وپرورش و وزارت راه و شهرسازی از توسعه همکاری های آموزشی وزارتخانه های آموزش وپرورش و راه و شهرسازی در صنعت حمل ونقل ریلی خبر داد.

16 فروردین 1400

باران و برف در جاده های 15 استان

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در محورهای 15 استان و بازگشایی محور یاسوج- سی سخت خبر داد.

7 فروردین 1400

اصفهان در حوزه طبیعت گردی و بومگردی در کشور رتبه اول را داراست

ایسنا/ براساس سخنان مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، اصفهان در حوزه طبیعت گردی و بومگردی در کشور رتبه اول را داراست.

4 فروردین 1400

بهترین زمان برای سفر به جزایر مالدیو کدام فصل های سال است؟

بهترین فصل برای سفر به مالدیو چه زمانی است؟ مالدیو یکی از بهترین و محبوب ترین مقاصد گردشگری در آسیا به حساب می آید. هر ساله گردشگران بسیار زیادی به این کشور سفر نموده و از آن بازدید می نمایند. شما می توانید در سفر به کشور مالدیو، طبیعت بکر، آب و هوای فوق...

30 اسفند 1399

گفت وگوی تلفنی لاوروف و وزیر خارجه سوریه درباره نتیجه نشست سوچی

وزرای امور خارجه روسیه و سوریه، مسائل مربوط به این کشور عربی، از جمله نتیجه نشست بین المللی در قالب آستانه در سوچی و فرایند حل و فصل سیاسی و فعالیت کمیته قانون اساسی سوریه را آنالیز کردند.

24 اسفند 1399

نمکی: روز های سختی برایمان شروع می گردد ، ویروس انگلیسی در کشور چرخیده است

وزیر بهداشت با اشاره به موارد ویروس جهش یافته کرونا، خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی، گفت: روز های سختی دارد برایمان شروع می گردد.

21 اسفند 1399

تنگی نفس یکی از مهمترین علائم آمبولی ریه

آمبولی در معنای لغوی به معنی کنده شدن لخته خون و حرکت آن است، یعنی ابتدا در نقطه دیگری از بدن لخته تشکیل می گردد سپس به سمت نقطه دیگری از بدن حرکت می نماید.

21 اسفند 1399

خبرنگاران ابتکار: زنان 85 درصد صنایع دستی کشور را تولید می کنند

تهران - خبرنگاران - معاون رییس جمهوری در امور زنان و خانواده ضمن تاکید بر اهتمام جدی دولت بر حمایت و گسترش صنایع دستی شرح داد، 85 درصد صنایع دستی کشور توسط زنان تهیه و تولید می شود.

18 اسفند 1399

کاخ سفید: قبل از گفتگوهای دیپلماتیک با متحدان اروپایی تحریم های ایران را لغو نمی کنیم

سخنگوی کاخ سفید گفت دولت متبوعش قصد ندارد قبل از گفتگوهای دیپلماتیک با متحدان اروپایی در مورد برنامه هسته ای ایران و برجام، تحریم های خود علیه ایران را بردارد.

16 اسفند 1399

نخستین محموله واکسن کرونا پنجشنبه وارد کشور می گردد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور از انتقال نخستین محموله از واکسن های کرونا به کشور از مبدا روسیه در روز پنج شنبه (16 بهمن ماه) اطلاع داد و گفت: هواپیمایی ماهان واردات نخستین محموله واکسن های کرونا به کشور را بر عهده دارد.

14 اسفند 1399

توقف ساخت و ساز در محوطه بارگاه حیقوق نبی تا ارائه طرح جامع توسعه

ایسنا/ فرماندار تویسرکان از توقف ساخت و ساز در محوطه بارگاه حیقوق نبی تا ارائه طرح جامع توسعه اطلاع داد.

11 اسفند 1399

سینمایی های آخر هفته از فصل انارها تا پشت دیوار سکوت

خبرگزاری خبرنگاران- بیا از گذشته حرف بزنیم، فصل انارها، پشت دیوار سکوت و اتومبیلران و زندانی عنوان های فیلم های سینمایی جدیدی است که در فهرست فیلم های آخر هفته سیما قرار گرفته است.

9 اسفند 1399

اسپیس ایکس آمریکا امروز 143 ماهواره پرتاب می نماید

کوشش شرکت فضایی اسپیس ایکس برای پرتاب 143 ماهواره با یک راکت فالکون 9 روز گذشته - شنبه - به دلیل شرایط ضعیف جوی متوقف شد و این شرکت میخواهد این پرتاب را امروز انجام دهد.

7 اسفند 1399

ذوالفقاری: فرد ناقل کرونا دارای مسئولیت کیفری است

معاون امنیتی، انتظامی وزیر کشور گفت: اگر فردی با علم به ابتلاء به بیماری، به انتقال بیماری در جامعه کمک کند؛ عواقب کیفری متوجه اش است.

5 اسفند 1399
تعداد: (149)