مقالات گردشگری

قرنطینه 20 هزار مبلغ دینی از بیم کرونا در پاکستان

پس از شناسایی ده ها مورد از ابتلا به ویروس کرونا در میان مبلغان دینی در پاکستان متعلق به گروهی موسوم به جماعت تبلیغی که برای امر تبلیغ به سراسر این کشور سفر می نمایند، رهگیری این افراد سرعت گرفت و گزارش ها حاکی از قرنطینه 20 هزار نفر از اعضای این گروه های...

7 خرداد 1399

دستگیری بازیکن تیم الاتحاد عربستان به جرم ترک قرنطینه

مهاجم صرب تیم فوتبال الاتحاد عربستان در نتیجه عدم توجه به هشدار های امنیتی در کشورش بازداشت شد.

5 خرداد 1399

باغ پهلوان پور،از باغ های منحصر بـه فرد یزد، تصاویر

ایرانیان در دنیا معروف بـه داشتان باغ های زیبا هستند و باغ های ایرانی جزو خاص ترین باغ های معروف دنیا اسـت.

2 خرداد 1399

جهش مبتلایان به ویروس کرونا در ترکیه

در 24 ساعت گذشته شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ترکیه شاهد جهش بود.

28 اردیبهشت 1399

پیشرفت چشمگیر انواع درب اتوماتیک در صنعت ساختمان

لزوم استفاده از تکنولوژی پیشرفته امروزی در پروژه های ساختمانی هر روز مشهودتر می باشد و استفاده از تجهیزات و نحوه ساخت مدرن در سالیان اخیر پیشرفت چشمگیری داشته است.

27 اردیبهشت 1399

کمک چشمگیر ستاره UFC برای مقابله با کرونا

قهرمان پیشین مسابقات UFC کمک مالی قابل توجهی را برای مقابله با ویروس کرونا اختصاص داد.

26 اردیبهشت 1399

مزایای سفر با بچه ها و چگونگی به آرامش رسیدن با آنها

سفر کردن اتفاقی خارق العاده ای بوده که زندگی انسان ها را متحول می کند. بیرون آمدن از زندگی یکنواخت و روزمره و ماجراجو بودن باعث می شود زنده شویم و بهترین اوقات زندگی خود را تجربه کنیم. سفر کردن با بچه ها، بویژه بچه ها کم سن و سال می تواند یک تجربه ترسناک...

22 اردیبهشت 1399

99درصد ظرفیت اقامتی هتل های آذربایجان شرقی خالی است

نایب رئیس جامعه حرفه ای هتل و هتل آپارتمان های آذربایجان شرقی با اشاره به شرایط مراکز اقامتی بعد از شیوع ویروس کرونا، از کاهش 99 درصدی اشغال تخت های اقامتی هتل های استان در روزهای آغازین نوروز 99 اطلاع داد.

22 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مجلس فرانسه وضع اضطراری بهداشتی گفت

تهران- خبرنگاران- مجلس فرانسه با اعلام وضع اضطراری بهداشتی، اختیارات گسترده تری به دولت این کشور برای مقابله با ویروس کرونا داد.

21 اردیبهشت 1399

استاد فرشچیان احیاگر هنر اصیل ایرانی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، علی اکبر ولایتی در مراسم افتتاح دانشگاه هنرهای اسلامی - ایرانی استاد فرشچیان که عصر امروز با حضور هنرمندان، استادان و شخصیت های فرهنگی و دانشگاهی برگزار گردید، گفت: این موضوع در شورای عالی انقلاب فرهنگی...

21 اردیبهشت 1399

خبرنگاران مسیرهای منتهی به آرامستان جیرفت مسدود شد

جیرفت - خبرنگاران - رییس شورای تامین جیرفت از مسدود شدن مسیرهای منتهی به آرامستان این شهرستان اطلاع داد و گفت: برگزاری هرگونه تجمع و مراسم در این مکان ممنوع است.

18 اردیبهشت 1399

سالروز تولد بسکتبالیستی که اسطوره فوتبال شد

مجله مهر: ناصر حجازی، اسطوره ای که 23 آذرماه سال 1328 در خیابان آریانا (مالک اشتر) تهران به جهان آمد اما 60 سال بعد در همین ماه پزشکان به او گفتند به سرطان ریه مبتلا شده و تنها 3 ماه فرصت زندگی دارد. آنها خبر نداشتند محافظ دروازه ها، به این راحتی تسلیم نمی گردد...

17 اردیبهشت 1399

کاراته کایی که کرونا را شکست داد

این روزها کرونا و اتفاقات مربوط به آن، حجم زیادی از اخبار رسانه ها را به خود اختصاص می دهد. خبرهایی که غالباً جو روانی منفی برای مردم ایجاد می نماید اما در این میان خبرهای خوب و مثبتی هم وجود دارد که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت.

16 اردیبهشت 1399

ممنوعیت سفرهای داخلی در اثر شیوع ویروس کرونا

محدودیت و ممنوعیت سفرهای داخلی و نوروزی در پی شیوع کرونابه دنبال انتشار ویروس کرونا و به منظور جلوگیری از انتشار آن ابتدا تعدادی از کشورها مرزهای خود را به روی مسافران ایرانی بستند. اما با ادامه این فرایند در کشور و درگیری بسیاری از شهرها با ویروس خطرناک...

9 اردیبهشت 1399

خبرنگاران جهرم در مرحله نارنجی گسترش کرونا قرار گرفته است

شیراز-خبرنگاران-معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم گفت: در زمینه گسترش ویروس کرونا در جهرم از مرحله زرد خارج و وارد مرحله نارنجی شده ایم که به معنای حادتر شدن شرایط است.

9 اردیبهشت 1399

تمهیدات دولت برای دستفروشان متضرر از کرونا

وزیر کار درباره اقدامات دولت پس از شیوع بیماری کرونا گفت: برای دستفروشان و افرادی که قرارداد رسمی ندارند مقرر شد حدود 3 هزار میلیارد تومان سرمایه به منظور پرداخت بیمه های بیکاری و ارائه تسهیلات به این افراد تخصیص یابد.

8 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فعالیت کارتن به دستان همدان برای مقابله با کرونا ممنوع شد

همدان- خبرنگاران - فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با توجه به ممنوعیت اجاره دادن سوئیت منزل ها در استان، فعالیت کارتن به دست ها نیز ممنوع است.

6 اردیبهشت 1399

گردشگری متفاوت در اصفهان؛ ویژه نوروز 99

در میان شهرهای ایران، شهرهایی هستند که صندلی ویژه ای در تاریخ و تمدن این کشور ایفا نموده اند و رفته رفته، تبدیل به مرکز معماری و هنر و فرهنگ ایران شده اند. یکی از این شهرها، اصفهان است؛ این شهر با قدمتی مثال زدنی و پشتوانه فرهنگ و ادبی غنی، نقشی تاثیرگذار...

5 اردیبهشت 1399

خبرنگاران ها را نبندید؛ بیخیال دریا شوید ، هرمزگان هم امسال میزبان مسافران نیست

این روزها زمان خوبی برای گردش و تفریح در سواحل خلیج فارس و جزیره های زیبای هرمزگان نیست؛ مردم ایران تا اطلاع ثانوی بیخیال دریا و شرجی شوید.

4 اردیبهشت 1399

کره جنوبی سفیر ژاپن را احضار کرد؛ تشدید تنش ها به دلیل کرونا

کره جنوبی به شدت از تصمیم ژاپن برای قرنطینه کردن گردشگران کره ای به مدت دو هفته انتقاد کرده است.

4 اردیبهشت 1399
تعداد: (31)