امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل کرمان، اسکان اضطراری 18000 نفر؛ تا به امروز

به گزارش چه خبر آنلاین، رییس جمعیت هلال احمر گفت: در منطقه ها سیل زده کرمان تا به امروز به بیش از 18 هزار نفر اسکان اضطراری داده شده و اقلام مورد احتیاج مردم در اختیارشان قرار گرفته است.

امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل کرمان، اسکان اضطراری 18000 نفر؛ تا به امروز

به گزارش خبرنگاران، دکتر پیرحسین کولیوند درباره نحوه امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل کرمان، گفت: امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل با سرعت بیشتری در حال اجرا است. البته شب گذشته با توجه به اینکه امکان پرواز و امدادرسانی به وسیله بالگردها وجود نداشت، امدادرسانی به صورت زمینی صورت گرفته است.

وی اضافه نمود: از صبح سه فروند بالگرد در حال امدادرسانی هستند. بعضی از مسیرهای روستایی باز شده است. در روستاهایی که ما در حال بازدید میدانی هستیم، همچنان امدادرسانی ادامه دارد.

کولیوند ادامه داد: یکی از مشکلاتی که وجود دارد، آب ریزشی است که از سقف منازل وجود داشته یا اینکه بعضی منطقه ها دچار آبگرفتگی شدند. البته با بهبود هوا هم شرایط امدادرسانی بهتر شده و هم سرعت امدادرسانی افزایش یافته است. خوشبختانه خدمات با سرعت در حال اجرا است و رضایتمندی مردم هم خوب بود و در عین حال داریم خدمات لازم و مورد احتیاج مردم را توسعه می دهیم.

وی گفت: تا به امروز به بیش از 18 هزار نفر اسکان اضطراری داده شده است. بسیاری از هموطنانی که به اقلام تغذیه ای داشتند، امدادرسانی به آن ها صورت گرفته و سایر اقلامی را که احتیاج داشتند، در اختیارشان قرار داده ایم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اسفند 1400 بروزرسانی: 3 اسفند 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1175

به "امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل کرمان، اسکان اضطراری 18000 نفر؛ تا به امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امدادرسانی به آسیب دیدگان سیل کرمان، اسکان اضطراری 18000 نفر؛ تا به امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید