اعتراف رسانه لهستانی به قدرت والیبال ایران

به گزارش چه خبر آنلاین، تیم ملی والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی لیگ ملت ها والیبال به مصاف لهستان رفت و در یک بازی نزدیک با نتیجه 3 بر 2 بازنده شد تا از صعود به مرحله بعدی این مسابقات باز بماند.

اعتراف رسانه لهستانی به قدرت والیبال ایران

اسپورت لهستان در گزارشی به بازی والیبال ایران و لهستان پرداخت و نوشت: بازی والیبالیست های لهستان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ ملت های والیبال مقابل ایران شبیه دریایی به شدت مواج بود. بازیکنان لهستان در آخرین لحظه و قبل از ست پنجم در دوئل با ایرانی ها بیدار شدند. آن ها با پیروزی خود، طرفداران پرشمار ایران را ساکت کردند.

این رسانه ادامه داد: در خصوص والیبالیست های لهستانی باید گفت که بدون شک می توان ایرانی ها را در گروه رقبای ناخوشایند و سرسخت برای این تیم قرار داد. ملاقات روز پنجشنبه مرحله یک چهارم نهایی مسابقات لیگ ملت ها نیز تایید دیگری بر این موضوع بود. اگرچه بدون شک باید از عملکرد خوب حریفان که به شجاعت و سرسختی شهره هستند قدردانی کرد، اما این را نیز باید پذیرفت که گاهی اوقات لهستان کار را برای خود بسیار سخت می کرد.

اسپورت لهستان نوشت: با توجه به دو دوئل اخیر با پارسی ها، می توانستیم پیش بینی کنیم که این بازی سخت و طولانی خواهد شد. مطمئناً برترین روز چند بازیکن تیم قهرمان دنیا (تیم ملی والیبال لهستان) نبود. به طور کلی، بازی دفاعی ناکارآمد یکی از بزرگترین مسائل لهستانی ها مقابل ایران بود. میلاد عبادی پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران که سابقه بازی در پلاس لیگا لهستان را دارد در بازی پنجشنبه خوب ظاهر شد.

این سایت لهستانی با اشاره به طرفداران پرشور والیبال ایران در این بازی ادامه داد: سکو ها اکثراً به وسیله طرفداران تیم ملی ایران اشغال شده بود که پس از پیروزی والیبال لهستان، سکوت بر روی سکو ها حاکم شد.

منبع: فرارو
انتشار: 8 مرداد 1401 بروزرسانی: 8 مرداد 1401 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1314

به "اعتراف رسانه لهستانی به قدرت والیبال ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف رسانه لهستانی به قدرت والیبال ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید