اسکوچیچ: داستان من با آمدن تاج تمام شد، تماشای درگیری مخالفان و موافقانم در ایران دردناک بود

به گزارش چه خبر آنلاین، سرمربی سابق تیم ملی ایران بعد از راهنمایی تیم ملی کرواسی از ناراحتی اش به خاطر ترک ایران اطلاع داد.

اسکوچیچ: داستان من با آمدن تاج تمام شد، تماشای درگیری مخالفان و موافقانم در ایران دردناک بود

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ دو روز پیش به صورت رسمی به عنوان سرمربی تازه تیم ملی زیر 21 ساله های کرواسی انتخاب شد تا بعد از برکناری از تیم ملی ایران دوباره به دوران مربیگری برگردد.

اسکوچیچ درباره پیشنهادات رسیده و قبول کردن راهنمایی تیم ملی جوانان کرواسی گفت: نشستن روی نیمکت کرواسی همواره یک چالش خوب است. در شرایط کنونی مسابقات قهرمانی اروپا را پیش رو داریم که می توانیم با موفقیت در این مسابقات راهی المپیک شویم. من 7 تا 8 پیشنهاد داشتم. چندین پیشنهاد ملی در میان گزینه های پیش روی خود داشتم، ولی بعد از آنالیز همه آن ها در نهایت پیشنهاد فدراسیون کرواسی را پذیرفتم.

اسکوچیچ درباره اینکه بعد از جدایی از تیم ملی ایران از چه تیم هایی پیشنهاد داشت، گفت: مهم نیست چه پیشنهاداتی داشتم، چون من پیشنهاد کرواسی را قبول کردم. منتظر یک اتفاق بزرگ بودم در نهایت به عنوان یک کروات روی نیمکت تیم ملی کشورش نشستم.

مربی کروات درباره خاطره بد اخراجش از تیم ملی ایران قبل از جام جهانی 2022 قطر، گفت: چیزی وجود دارد این است که من برترین نتایج تاریخ را با ایران در آسیا گرفتم. داستان من با آمدن رئیس تازه فدراسیون ایران (مهدی تاج) و آدم هایش به انتها رسید. علاقه ای به صحبت کردن درباره جزئیات این اتفاق ندارم.

اسکوچیچ درباره اینکه موافقان و مخالفانش در ایران به جان هم افتادند این طور پاسخ داد: این درگیری ها دردناک بود، اما من قوی هستم و در نهایت تصمیم گرفتم به جام جهانی 2022 بروم و از نزدیک بازی نیمه نهایی و رده بندی کرواسی را دیدن کردم. بعد از اینکه آن رفتار را با من بعد از رساندن ایران به جام جهانی کردند من خودم را دوباره سرپا نگه داشتم و اکنون خوب و قوی هستم.

انتها پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 فروردین 1402 بروزرسانی: 27 فروردین 1402 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1440

به "اسکوچیچ: داستان من با آمدن تاج تمام شد، تماشای درگیری مخالفان و موافقانم در ایران دردناک بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: داستان من با آمدن تاج تمام شد، تماشای درگیری مخالفان و موافقانم در ایران دردناک بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید