گلایه های محمود فکری با کنایه های ریز و درشت به پرسپولیس!

به گزارش چه خبر آنلاین، محمود فکری ضمن بیان این مطلب گفت: جا دارد به اتاق فکری که سناریو هایی را علیه ما می چیند و خیلی خوب در فضای ورزشی رواج می دهد تبریک بگویم که متأسفانه با دست یا با لگد استقلالی ها به ما زده می گردد! فضایی را به وجود می آورند که تمام مسائلی که از هفته های اول داشتیم کنار می رود و از تیم فکری از هفته اول یک بازی روان و خوب و برد می خواهند. در حالی که برای این کار احتیاج به زمان و ابزار وجود دارد. زمانی که من مسئولیت فنی را بر عهده گرفتم استقلال مسائل زیادی داشت. ما 25 روز قبل از آغاز لیگ تیم را تحویل گرفتیم و اصلاً کار بدنی و تاکتیکی نمی شد انجام داد. از طرفی رقیب سنتی چهار سال قهرمان شده و دو بار به فینال آسیا رسیده است. این فشار هم روی بازیکنان ما بوده است.

گلایه های محمود فکری با کنایه های ریز و درشت به پرسپولیس!

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ هیچکس بیشتر بدانید.

وی در ادامه یادآور شد: مسائل دیگری از لباس گرفته تا ... داشتیم. اختلافاتی که بین کادر پزشکی و همچنین قرارداد هایی که با بازیکنان بسته شده بود از سوی مدیر قبلی مطرح بود. به هر حال ما تیم را تحویل گرفتیم. خدا را شکر آغاز خوبی داشتیم. در بازی دوم اتفاقاتی افتاد و خدا را شکر بعداً ماهیت آن کادر فنی معین شد. ما اولین باخت را در هفته دوم (مقابل فولاد) داشتیم و فشار ها از آن زمان آغاز شد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال همچنین توضیح داد: از یک طرف طرفداران حق دارند، چون تیم چند سال است نتیجه نگرفته. طرفدار دوست دارد تیمش قهرمان گردد، ولی دیگر نگاه نمی نماید ما چه مسائلی داریم. حق و حقوق بچه های ما هنوز پرداخت نشده است. یک تعدادی از بچه ها فقط پنج درصد دریافتی داشتند. فضا و اتاق فکری است که کسانی که مخالف استقلال هستند در آن حضور دارند. یک روزی تا صحبت از بازگشت امیر قلعه نویی که بیشترین افتخارات را داشته می گردد، می گویند رئیس مافیاست و دستش را در بازی با استقلال مشت نموده است. آن یکی مربی را می گویند زود قهر می نماید. راهی که الان ما می رویم کاملاً درست است و بدخواه های استقلال خیلی خوب فهیمدند که استقلال راهش را پیدا نموده است. در فضای انتقادی تیم را می کوبند که کادر ضعیفی دارد. روزی که ما داشتیم می آمدیم می گفتند بهترین کادر را دارد. یا می گویند تیم ما تاکتیک ندارد. تیم های دیگر دقیقه 93 گل می زنند می گویند روی تاکتیک است، ولی به ما می گویند روی خلاقیت فردی. همه تیم ها مربیان بادانش دارند، ولی استقلال نه.

فکری در ادامه گفت: اول اینکه استقلالی ها از این فضا خسته شدند و حق دارند. از طرف دیگر به خاطر همین عصبانیت آن دوستان برنامه ریزی های خودش را می نمایند. قشنگ سناریو چیده شده است و از بازی پرسپولیس به بعد هم این را می گویند که استقلال هیچ برنامه و تاکتیکی ندارد.

وی در واکنش به این پرسش که آیا از عملکرد تیمش راضی است یا خیر، بیان نمود: شما باید نگاه کنید شرایط تیم چه بوده است. استراماچونی وقتی تیم را تحویل گرفت دو ماه وقت داشت. تیمی که من تحویل گرفتم، بازیکنانش هم از نظر جسمی خسته بودند و هم از نظر روحی. همینطور نیست که همه چیز درست گردد. اینطور نیست که بگویند همه ایران ایراد استقلال را می دانند، ولی فکری نمی داند!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص دلیل نیمکت نشینی رشید مظاهری در ملاقات با نفت مسجدسلیمان توضیح داد: در سه بازی متوالی رشید مظاهری گل خورد. حسینی در بازی با فولاد که گل خورد مقصر نبود. به اعتقاد ما هم رشید دروازه بان خوبی است و هم حسینی. دقیقاً همان فضایی که دوستان به وجود می آورند باعث می گردد که همه به ما حمله نمایند. ما باید دو دروازه بان آماده داشته باشیم.

وی در واکنش به شایعاتی که مبنی بر اعتراض رشید مظاهری و مسعود ریگی به کادر فنی استقلال مطرح شده است، گفت: واقعاً برای چنین دروغ های متأسفم. بعضی ها نان دروغ گفتند را می خورند. آه یک ملتی دنبال آدم هایی است که این فضا را به وجود می آورند. اینکه رشید مظاهری یا ریگی اعتراض کرد اصلاً چنین فضایی نبوده است، ولی استقلالی ها به دلیل اینکه به خاطر اتفاقات چند سال گذشته ناراحت هستند خیلی زود این دروغ ها را باور می نمایند. اگر قرار است به ما اعتماد ننمایند پس چرا ما آمدیم؟ اینکه هفته سیزدهم تیم صدر جدول است نمی تواند اتفاقی باشد. آنهم با مسائلی که ما داشتیم. چرا موقعیت های ما دیمی است، ولی موقعیت های تیم های دیگر کهکشانی است؟ الان فکری را بردارند و قلعه نویی را بیاورند، یک عده می گویند مافیاست و مشتش را برای استقلال گره نموده است. بعد از آن فرهاد مجیدی را بیاورد می گویند این قهر می نماید. اینکه پرسپولیس چهار سال قهرمان ایران شده است و دو بار به فینال آسیا رفته مقصرش منم!

وی ادامه داد: آرزوی من این بود که سرمربی استقلال شوم، ولی تا الان از سرمربیگری لذت نبردم. از هفته اول صدر بودیم، ولی همه آن شانسی بوده است؟! چه اشکالی دارد استقلال 10 سال بدون تاکتیک قهرمان گردد. اشکالی دارد؟ به مربیانی که چند سال است بیرون بوده اند می گویند بادانش، مربی ما را می گویند بی دانش! همه ایران الان فوتبال می فهمند و کارشناس هستند، به غیر از محمود فکری و کادر فنی اش!

سرمربی تیم فوتبال استقلال در ادامه با اشاره به بازی دربی گفت: ما که روی پرس و نقطه کور در دربی کار نموده بودیم، گل های ما می گردد بی تاکتیک، توپی که زیر توپ می زنند می گردد تاکتیک! خواهش من از طرفداران این است که باهوش باشند. بدخواهان نمی خواهند استقلال قهرمان گردد و برنامه ریزی می نمایند، ولی ما سیلی و لگد را از طرفداران می خوریم! من از کسانی که در بدنه استقلال هستند می شنوم که می گویند استقلال برنامه ندارد. مگر حریفان ما از فضا توپ می آورند؟

فکری درباره آخرین شرایط هروویه میلیچ نیز شرح داد: میلیچ سال گذشته بازیکن تأثیرگذاری بوده و بازی های خیلی خوبی انجام داده است. ما هم از او استقبال کردیم، ولی از زمانی که آمده نمی دانم چه موضوعی تمرکزش را به هم زده و شرایط فنی را نداشته است. ما عدم احتیاج به باشگاه ندادیم و او هم جزو بازیکنان ماست. ما نزدیک 30 بازیکن داریم و نمی توانیم از همه در یک بازی استفاده کنیم. میلیچ هر وقت آماده بود ما از او استفاده کردیم. بحث ما فنی است و از طرفی هم پولش از سوی باشگاه پرداخت نشده که به همین دلیل از ایران رفت. از طرفی هم بهانه او این بوده که من او را نمی خواهم. الان میلیچ فقط یکی، دو بازی برای ما بازی نموده است. ما آنقدر پول می دهیم که از بازیکن استفاده کنیم.

وی در ادامه درباره حضور یک طرفدار غیرمرتبط با باشگاه استقلال در این تیم گفت: همین دوستان سال های قبل می آمدند و در باشگاه های دیگر هم شبیه آن ها می فرایند، ولی آنجا می شوند پوریای ولی، تختی و .... طرفداران هر روز جلوی در ورزشگاه می آیند و نمی توانیم جلوی آن ها را بگیریم. به هر حال این دوستان هم با یکی از پیشکسوتان ما دوست بودند. داستان همان اتاق فکری است که هر اتفاقی می افتد، ما را می زنند. من تأیید نمی کنم، ولی اگر این اتفاق جای دیگر می افتاد چه می شد؟

سرمربی استقلال در ادامه بازهم با اشاره به کسانی که از نظر او برای ناکامی استقلال اتاق فکر تشکیل داده اند، بیان نمود: من می گویم با بولدزر از روی ما رد شوید، ولی یک روز دامن شما و خانواده های تان را می گیرد. موردی که در بازی با فولاد رخ داد و هجمه ای که روی من شد را گذر زمان نشان داد. واقعاً باید به مربیان و کسانی که غیراخلاقی کار می نمایند، پرداخته گردد. این ها فضای فوتبال ما را خراب می نماید. من روز اول گفتم همه را به رقابت جوانمردانه دعوت می کنم، ولی الان این دیده نمی گردد. یک نفر سر تمرین ما می آید سرپرست ما را می خواهند اخراج نمایند و هزار اتفاق می افتد، ولی به کاری که توسط مربیان دیگر با برنامه ریزی قبلی انجام می گردد، چرا نباید پرداخته گردد؟ فردا هم کمیته اخلاق یقه ما را می گیرد.

فکری در انتها با اشاره به صحبت های چند وقت قبل ابراهیم شکوری مبنی بر اینکه بعضی تیم ها به دلیل حضور پرسپولیس در فینال آسیا جواز حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان را گرفته اند، گفت: این واقعیت است که از پرسپولیس حمایت می گردد. پرسپولیس تمام برنامه لیگ را به هم ریخته است، اما هفت روز یک بار بازی می نماید و ما هر پنج روز بازی می کنیم! شکوری می گوید بعضی تیم ها به خاطر حضور پرسپولیس توانستند به آسیا صعود نمایند، ولی زمانی که استقلال ستاره آسیایی گرفت شکوری و پرسپولیس کجا بودند؟ من اینجا کری بخوانم زشت است. زمانی که من 20 سال پیش آسیا بودم و فینال بازی کردم شکوری و پرسپولیس کجا بودند؟

منبع: فرارو
انتشار: 17 اسفند 1399 بروزرسانی: 17 اسفند 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 686

به "گلایه های محمود فکری با کنایه های ریز و درشت به پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلایه های محمود فکری با کنایه های ریز و درشت به پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید