منصوریان: فاکتور اشتباه بازیکن را به حساب ما ننویسید، بازی می توانست 2 بر صفر یا یک - یک گردد

به گزارش چه خبر آنلاین، سرمربی آلومینیوم اراک گفت: هیچ تضمینی برای فزونی یک بر صفر ما تا لحظه ای که داور سوت بزند، نبود و می توانست نتیجه دیگری در ملاقات با صنعت نفت رقم بخورد.

منصوریان: فاکتور اشتباه بازیکن را به حساب ما ننویسید، بازی می توانست 2 بر صفر یا یک - یک گردد

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: می دانستیم با تیمی بازی داریم که در آبادان سخت بباز است. نفت در آبادان فوق العاده خوب بازی می نماید و نفرات خوبی دارد و به پورموسوی تبریک می گویم. در آغاز فصل، قبول راهنمایی نفت خیلی کار سختی بود، خیلی از بازیکنانش را از دست داده بود و با بازیکنان جوان کارش را آغاز کرد.

وی اضافه نمود: به عنوان مربی ای که سال ها آموزشگاه کار کردم، به لحاظ این گنجینه ای که در فوتبال آبادان است و به لحاظ کار آموزشگاهک معتقدم فوتبال خوزستان روی گنج خوابیده است. به راحتی 500 - 400 ستاره و فوق ستاره اینجاست و در مجموع صنعت نفت تیم خوبی بود. امروز هم معتقدم دو تیم فوتبال خوبی بازی کردند.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک اعلام کرد: باید با پلن B فوتبال بازی می کردیم و با محافظت از نفرات تاثیرگذار، به خصوص طالب ریکانی که هم پیش از بازی و هم آخر بازی به او تبریک گفتم. کار او جای تقدیر دارد که خودش را وقف فوتبال آبادان و تیم صنعت نفت نموده است. به عنوان کسب که سال ها در تیم امید سرمربی بودم و در تیم ملی دستیاری کارلوس کی روش و افشین قطبی را کردم، به فوتبال آبادان و تیم صنعت نفت تبریک می گویم. ریکانی واقعاً خودش را وقف این تیم نموده و وقتی پا به توپ می گردد، حتی به عنوان رقیب لذت بخش است. حالا که او در این شهر مانده، کمکش نمایند تا الگویی باشد برای بقیه بازیکنان آبادنی که در سطح کشور داریم و این توانایی را در خودشان ببینند که به شهر خودشان برگردند. از خودگذشتگی ریکانی جای تقدیر دارد و از او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر آبادان نام می برم و من با اینکه رقیب او بودم، از فوتبالش لذت بردم.

منصوریان با بیان اینکه نتیجه بازی می توانست با تساوی یک - یک نیز همراه باشد، گفت: حتی اواخر بازی ممکن بود بازی 2 بر صفر به سود ما گردد و هیچ تضمینی برای رجحان یک بر صفر ما تا لحظه ای که داور سوت بزند، نبود. ممکن بود تا سرانجام مسابقه، نتیجه یک - یک گردد که پورحمیدی دو مهار پیروز داشت. در مجموع می خواهم بگویم بچه های ما زحمت کشیدند و گل خود را حفظ کردند.

وی ادامه داد: از مجموعه تیم هایی بودیم که توانستیم صنعت نفت را در آبادان شکست بدهیم، خیلی تیم ها به اینجا آمدند و گیر کردند. تیم های عظیم را در نیم فصل اول دیدم که شانس بردن در اینجا را نداشتند. در نهایت هر دو تیم خوب بازی کردند، بازی می توانست با گل های بیشتری همراه باشد، اما لطف خدا و کوشش بچه ها این برد را برای ما به همراه داشت و کمی هم خوش شانس بودیم که بازی یک - یک نشد.

منصوریان در پاسخ به این سوال که بازیکنان آلومینیوم در اواخر بازی دوست داشتند نتیجه را حفظ نمایند و گویا به خاطر برگزاری بازی در شب خواب شان می آمد که وسط زمین می خوابیدند، گفت: این صحبت شما را طور دیگری تفسیر می کنم و به آقای پورموسوی و فیروزی هم گفتم. خواهش می کنم اگر بازیکن ما اشتباه نموده، فاکتور آن را برای ما ننویسید. بازیکن ما اشتباه کرد و صدای من را باید می شنیدید که فریاد می زدم بلند گردد و حتی به پزشکان تیم گفتم بدون اجازه وارد زمین نشوند. این کار خوبی نیست و اگر این اتفاق در دقایقی از بازی به خصوص 8-7 دقیقه مانده به سرانجام نیمه اول افتاد، به بازیکنانم و دروازه بان جوانم گفتم ما این کارها را نمی پسندیم و باید با صلابت ببریم. البته او بین دو نیمه دستش را به من نشان داد که ضرب دیده بود. از پورموسوی و پیروانی هم عذرخواهی کردم و این کارها مورد پسند ما نیست.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم تاکید نمود: هنوز بازی ایران و بحرین یا ایران و قطر را فراموش ننموده ام. یونس احمد معروف را فراموش ننموده ام که طوری ما را عصبانی کردند که کریم باقری با مشت به صورت او کوبید. از این کار خوشمان نمی آید و سال ها خودمان فوتبال بحرینی و قطری را مسخره کردیم. اگر اشتباهی از بازیکن ما سر زده است، موظف هستیم که عذرخواهی کنیم.

منصوریان گفت: باید از باشگاه صنعت نفت آبادان هم تشکر کنم که دیروز و برای تمرین به ما زمین دادند و امیدوارم یک روز هر جایی که بودم، این رسم میهمان نوازی آنها را جبران کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 تیر 1400 بروزرسانی: 6 تیر 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 883

به "منصوریان: فاکتور اشتباه بازیکن را به حساب ما ننویسید، بازی می توانست 2 بر صفر یا یک - یک گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: فاکتور اشتباه بازیکن را به حساب ما ننویسید، بازی می توانست 2 بر صفر یا یک - یک گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید