فوت هشت نفر بر اثر بیماری های حاد تنفسی در لنگرود

به گزارش چه خبر آنلاین، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنگرود گفت: هشت بیمار براثر بیماری های حاد تنفسی و یا آنفلوآنزای شدید طی 10روز اخیر در بیمارستان شهید امینی لنگرود فوت کردند.

فوت هشت نفر بر اثر بیماری های حاد تنفسی در لنگرود

به گزارش چه خبر آنلاین آنلاین به نقل از ایرنا از گیلان، رامین غلامپور سه شنبه اظهار کرد: آزمایش تعدادی از این افراد به ویروس کرونا مثبت و تعدادی منفی بوده و نتیجه آزمایش بعضی نیز هنوز معین نشده است.

وی اعلام کرد: تا به امروز 35 بیمار مشکوک به ویروس کرونا یا بیماری های حاد تنفسی در این شهرستان پس از بستری و بهبود ترخیص شده اند و 64 نفر از چه خبر آنلاینان نیز در بیمارستان امینی این شهر به دلیل بیماری حاد تنفسی و مشکوک به کرونا در قرنطینه بسر می برند.

وی با تأکید بر لزوم رعایت مراقبت های بهداشتی در شرایط اضطرار فعلی از عموم مردم خواست در خانه های خود بمانند و به هیچ وجه از منازل خود خارج نشوند تا با همکاری یکدیگر بتوانیم از شرایط سخت شیوع ویروس کرونا به خوبی گذر کنیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان لنگرود ضمن تشکر از پرستاران و کادرپزشکی لنگرود اعلام کرد: بخش هایی از بیمارستان امینی به بیماری کرونا اختصاص داده شده است و با یاری کادر پزشکان و پرستاران از بیماران مشکوک به آنفلوآنزا و کرونا در این بیمارستان به خوبی مراقبت های درمانی انجام می گردد تا سریعتر آنها به سلامتی و بهبودی دست یابند و به آغوش خانواده ها بازگردند.

غلامپور گفت: در حال حاضر پزشکان و پرستاران در چند نوبت مشغول به کوشش و خدمت هستند و همه پرسنل در این جنگ نابرابر از جان ودل مایه می گذارند و با یاری خیرین شهرستان توانستیم تعدادی از تجهیزات بهداشتی و پزشکی را برای کادرهای درمانی تهیه کنیم.

وی اضافه کرد: بیمارستان در حال ساخت شهید حسین پور لنگرود نیز که بیش از 85درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است برای این پذیرش بیماران کرونایی درحال تجهیز است که بخشی از تجهیزات آن ارسال شده است و بزودی به پذیرش بیماران اختصاص می یابد.

شهرستان لنگرود بیش از 137هزار نفر جمعیت دارد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 34

به "فوت هشت نفر بر اثر بیماری های حاد تنفسی در لنگرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوت هشت نفر بر اثر بیماری های حاد تنفسی در لنگرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید