سپیده توکلی: لیگ آغاز خوبی داشت، شرایط دوومیدانی زنان بهتره شده است

به گزارش چه خبر آنلاین، مربی تیم دوومیدانی دانشگاه آزاد می گوید با اینکه کرونا باعث شد که مرحله اول لیگ دو بار به تعویق بیفتد و پیک بدنی بعضی ورزشکاران بهم بریزد اما سطح مسابقات خوب بود.

سپیده توکلی: لیگ آغاز خوبی داشت، شرایط دوومیدانی زنان بهتره شده است

به گزارش خبرنگاران، مرحله اول مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش زنان برگزار گردید و ورزشکاران به رقابت با یکدیگر پرداختند. در جریان این مسابقات چندین رکورد ملی جابه جا شد که مهمترین آن شکسته شدن رکورد 47 ساله دوی 4 در 100 متر امدادی به وسیله تیم دانشگاه آزاد اسلامی بود.

سپیده توکلی در گفت وگو با خبرنگاران به برگزاری این مسابقات اشاره و اعلام کرد: تعویق رقابت ها باعث شده بود که پیک بدنی بعضی ورزشکاران خراب گردد اما بد نبود و آغاز خوبی داشتند. سطح مسابقات هم خوب بود و امیدوارم بهتر از این گردد.

او در خصوص عملکرد تیم دانشگاه آزاد گفت: در ماده 4 در 100 متر رکوردایران را بعد از 47 سال جابه جا کردیم که یکی از قدیمی ترین رکوردهای ایران بود. ورزشکاران تیم ما خوب کار کردند و نزدیک به 10 مقام اولی داشتیم.

مربی تیم دانشگاه آزاد در خصوص شانس قهرمانی تیم خود گفت: رقابت خیلی نزدیکی با تیم پلیمر خلیج فارس داریم. تیم را برای قهرمانی بسته ایم اما در این شرایط کرونا چیزی قابل پیش بینی نیست. با این حال همه کوشش خود را می کنیم.

او فاصله برگزاری مرحله اول(14 و 15 شهریور) با دوم لیگ (24 و 25 شهریور) را کم دانست و گفت: فاصله نزدیک است اما مجبور هستیم، چون مرحله اول به علت کرونا دو بار به تعویق افتاد و اگر مرحله دوم را هم عقب تر بیندازیم وارد فصل زمستان می شویم، یعنی هوا سرد می گردد و ورزشکاران فصل بدنسازی خود را دیرتر آغاز می نمایند که به ضررشان است.

عضو کمیته زنان فدراسیون دوومیدانی در خصوص شرایط فعلی زنان این رشته گفت: شرایط خیلی بهتر و تعداد اعزام دختران در سال 1400 بیشتر شده که برایشان انگیزه خوبی است. از طرفی حضور خانم فصیحی در المپیک می تواند نویدبخش روزهای بهتر و روشن تری برای دختران باشد. تنها مشکل ما در حال حاضر این است که به علت شرایط کرونا اردوهای مستمر نداریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 شهریور 1400 بروزرسانی: 20 شهریور 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 997

به "سپیده توکلی: لیگ آغاز خوبی داشت، شرایط دوومیدانی زنان بهتره شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپیده توکلی: لیگ آغاز خوبی داشت، شرایط دوومیدانی زنان بهتره شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید