روز پرحاشیه حاج محمود و طرفداران، 10 ساله جام نگرفتید مقصر منم؟

به گزارش چه خبر آنلاین، به گزارش خبرنگاران، محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال که روزهای بحرانی و پر التهابی را در این تیم تجربه می نماید، در خاتمه تمرینات امروز تیمش در جمع طرفدارانی که دغدغه تیم شان را داشتند حضور داشت و دقایقی با آنها همکلام شد. فکری ضمن ارائه توضیحاتی در مورد مسائل این روزهای آبی پوشان، به سئوالات پر تعداد طرفداران نیز پاسخ داد که به بخشی از آن در زیر اشاره می کنیم.

روز پرحاشیه حاج محمود و طرفداران، 10 ساله جام نگرفتید مقصر منم؟

باید پول میلیچ باید پرداخت شود

به شخصه مسئله ای با میلیچ ندارم و به باشگاه هم تاکید کردم باید پول او را بدهند تا باز شود. مشکل میلیچ این است که پول نگرفته و فسخ کرد و رفت. اینکه بازیکن بازی کند یا خیر در حیطه اختیار سرمربی است. ما 30 بازیکن داریم که در طول فصل و به فراخور نیازمان به آنها بازی می دهیم. ممکن است در یک بازی به میلیچ بازی بدهیم، یک بازی به نادری و شاید یک بازی به هیچ کدامشان بازی ندهیم و بازیکن دیگری بازی کند.

بازیچه صفحات مجازی نشوید

برای بحث دستیار، بازیچه دست یکسری پیج ها و صفحات نشوید. یکسری آدم ها هستند که هیچ کجا تیم ندارند و این پیج ها همان ها را پیشنهاد می دهند. اگر اینها خوب بودند چرا سر کار نیستند. ما اصغر قربانعلی پور را آوردیم که بهترین رزومه و مدرک را دارد اما هیچکس از او حمایت نکرد. چرا قربانعلی پور که رسانه ای نیست و مجازی نیست تحت حمایت نیست، اما برخی ها که هیچ کجا تیم ندارند اما رسانه ای هستند پیشنهاد می شوند؟ چرا عقلتان را یکسری کاسب می دهید که بگویند فلانی را بیاورید و همه بگویند بیاورید. روز اول گفتم استقلالی ترین نیمکت را آوردیم. اما از هفته دوم که به فولاد باختیم گفتند برو. الان من بروم و یک مربی دیگر بیاید، از همین امروز می خواهد معجزه کند؟ چرا تیم های دیگر از مربیانشان حمایت می نمایند اما اینجا کسی از کادر فنی اش حمایت نمی نماید؟

با هر تاکتیکی گل می زنیم می گویند این تاکتیک نیست

اگر سانتر کنیم می گویند سانتر تاکتیک نیست، شوت می زنیم می گویند شوت تاکتیک نیست، پاس می دهیم ایراد می گیرند و ما نمی دانیم چه کار باید بکنیم. هر کاری می کنیم می گویند این تاکتیک نیست. اگر می خواهید فوتبال خوب بازی کنید باید زمینش سر جایش باشد، پول سر جایش باشد، امکانات سر جایش باشد، همه چیز باید باشد تا یک فوتبال خوب ارائه دهیم. این صحبتها را بازیکنان بارها در طول فصل عنوان کردند. ما بعد از بازی با نساجی هم صدر جدول بودیم و بازیکنان همان زمان اعتراض کردند و این حرف ها را زدند.

ممکن است اتفاقی تیم برود صدر جدول، اما اتفاقی نمی توان قهرمان شد

شاید یک تیم اتفاقی به صدر جدول برسد، اما وقتی مشکل باشد، زمین نباشد، پول نباشد، این صدرنشینی تداوم ندارد. شاید اتفاقی تیمی به صدر جدول برسد، اما اتفاقی نمی شود قهرمان شد. فوتبال که کشتی نیست دو روزه مسابقاتش تمام شود. فوتبال 10 ماه طول می کشد و در این 10 ماه همه چیز باید سر جایش باشد.

این هنر تیم است که چند تاکتیک دارد

برخی ها به من خرده می گیرند که از چند تاکتیک و سیستم استفاده می کنیم که باید بگویم این هنر تیم ما یا هر تیم دیگری است که از چند تاکتیک در طول یک بازی استفاده می نماید. ما در این بازی ها با هر سیستمی بازی می کنیم یک عده هستند که ایراد می گیرند.

قایدی سرما خورده و غفوری پایش درد گرفته

مهدی قایدی به دلیل سرماخوردگی سر تمرین نیامد و اگر قرار باشد ترانسفر شود حتماً با نظر باشگاه و سرمربی وقت این کار اتفاق می افتد. درباره وریا غفوری هم باید بگویم او کاپیتان تیم است و ما باید ببینیم از عملکرد او راضی هستیم یا نه، چه اتفاقاتی در این روزها، در هفته ها، ماه های گذشته، سالهای گذشته افتاده یا نه. وریا امروز آمد تمرین، پایش درد گرفت و رفت. حالا سایت های رقیب هم زدند که رفته سازمان لیگ، شاید هم آنجا هم کار داشته و رفته باشد.

10 سال جام نگرفتیم مقصر من هستم؟

سرمربی تیم فوتبال استقلال که در محاصره طرفداران قرار گرفته بود در خصوص اینکه آبی پوشان نتوانسته به عنوان قهرمانی برسند گفت: آیا اینکه استقلال در 10 سال اخیر نتوانسته جام بگیرد مقصر من هستم؟

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 703

به "روز پرحاشیه حاج محمود و طرفداران، 10 ساله جام نگرفتید مقصر منم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روز پرحاشیه حاج محمود و طرفداران، 10 ساله جام نگرفتید مقصر منم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید