دانش بنیان ها در راستا راه و شهرسازی

به گزارش چه خبر آنلاین، نامگذاری هر ساله از طریق رهبر فرزانه انقلاب نه یک نماد و سمبل که معین استراتژی برای اداره امور کشور و معین اولویت های داخلی و بین المللی متناسب با نیازها و اقتضائات است.

دانش بنیان ها در راستا راه و شهرسازی

توجه به رونق و جهش تولید حکایت از هدف گذاری مبتنی بر اشراف رهبر معظم انقلاب بر مسائل کشور و در راستای حکمرانی شایسته است.

فعال سازی و رونق صنعت ساختمان در راستای نهضت ملی تولید مسکن مبتنی بر راه اندازی حداکثری کارگاه های تولیدی، و استفاده از ظرفیت های شرکت دانش بنیان که تبلور ملموسی از اشتغال آفرینی وافر و پیشگیری از اتلاف و هدررفت منابع است تالی خوشایندی دارد که یکی از آثار آن سرعت و کیفیت است.

البته این مقوله مزیت ارزشمندی در اقتصاد ایران بوده است. در سایر ساحت های مرتبط با وزارت متبوع اولویت های موثر بر تحقق شعار مهم سال ضرورت توجه به زیرساخت ها از جمله راه های مواصلاتی و شریانی، صنعت ریلی، هوایی و دریایی است، البته از این حیث که از مهم ترین فاکتور های تمهید توسعه و پیشرفت و آبادانی بشمار می رود، حائز اهمیت است.

در دوره صدارت رستم قاسمی استفاده از ظرفیت های تهاتر، تشکیل صندوق های ملی حمل و نقل و مسکن با منابع پایدار در قرن نو نوید بخش تحول و پیشرفت و آبادانی به همت دولت مردمی بر اساس اولویت سیاست خارجی مبنی بر تعامل سازنده با همکاری کشورهای همسایه خواهد شد.

شرکت های دانش بنیان در عصر ارتباطات ارزش افزوده زیادی برای کشور به همراه داشته و راهگشاست.

*سرپرست معاونت حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی

منبع: وزارت راه و شهرسازی

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 20 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1401 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1246

به "دانش بنیان ها در راستا راه و شهرسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانش بنیان ها در راستا راه و شهرسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید