جلسه برنامه ریزی برای نوروزگاه سربیشه برگزار گشت

به گزارش چه خبر آنلاین، مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سربیشه گفت: با حضور دبیر ستاد خدمات سفر و دستگاه های اجرایی حوزه فرهنگی شهرستان سربیشه و جمعی از فعالان فرهنگی هنری، جلسه ای به منظور برنامه ریزی نوروزگاه شهر سربیشه در محل شهرداری این شهر برگزار گشت.

جلسه برنامه ریزی برای نوروزگاه سربیشه برگزار گشت

میراث آریا: روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی، هادی حق پناه روز سه شنبه 3 اسفند 1400 اظهار کرد: در این جلسه با در نظر گرفتن آزاد شدن مسافرت های نوروزی و برگزاری مراسم مربوط به این ایام از سوی ستاد ملی کرونا، برای برپایی نوروزگاه برنامه ریزی شد و برگزاری مراسم منوط به رعایت تمامی ضوابط بهداشتی شد.

مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان سربیشه بیان نمود: مراسم نوروزگاه با دو هدف سازمانی و عمومی از سال 1395 در دستور کار ستادهای خدمات سفر کشور قرار گرفته است که از جنبه عمومی این مراسم می توان به ایجاد نشاط اجتماعی بین مردم، باززنده سازی مراسم های نوروزی ویژه هر منطقه و یا شهر و روستا اشاره کرد و از جنبه سازمانی، این مراسم مقدمه ای بر ثبت جهانی مراسم نوروز بوده است.

حق پناه با تأکید بر همکاری منسجم تر دستگاه های اجرایی برای برگزاری باشکوه تر این مراسم گفت: تأثیرگذاری شیوع ویروس کرونا در دوسال گذشته بر مسافرت ها و همچنین تلاقی ماه مبارک رمضان در سه سال آینده با ایام نوروز، استفاده از فرصت نوروز امسال برای برنامه ریزی برای ایجاد نشاط اجتماعی بین احاد مردم را دوچندان می کند.

او در انتها اضافه نمود: در این جلسه مکان برگزاری مراسم و محتوای اجرایی برنامه ها به تصویب رسید و مقرر شد دستگاه های اجرایی برنامه های خود را که در جلسه ارائه کرده اند برای اجرا در آن ایام در دستور کار قرار دهند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 10 خرداد 1401 بروزرسانی: 10 خرداد 1401 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1259

به "جلسه برنامه ریزی برای نوروزگاه سربیشه برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه برنامه ریزی برای نوروزگاه سربیشه برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید