آخرین پاسخ نکونام به پیشنهاد حضور در تیم ملی ، سرمربی فولاد فقط در یک صورت روی نیمکت ایران می نشیند

به گزارش چه خبر آنلاین، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل فولاد به جدایی جواد نکونام و حضورش در تیم ملی واکنش نشان داد.

آخرین پاسخ نکونام به پیشنهاد حضور در تیم ملی ، سرمربی فولاد فقط در یک صورت روی نیمکت ایران می نشیند

به گزارش خبرنگاران گرشاسبی که با برنامه شب های فوتبالی صحبت می کرد اعلام نمود حضور جواد نکونام در تیم ملی با توجه به روندی که فولاد در پیش گرفته و برنامه ریزی هایی که دارد مورد نظر این باشگاه نیست و خود نکونام نیز به وی اعلام نموده که در این باشگاه به کار ادامه خواهد داد.

مهدی توتونچی مجری شب های فوتبالی چندین بار در اینباره از گرشاسبی سوال کرد و مدیرعامل فولاد تاکید نمود که برنامه نکونام بر ماندن است و این موضوع را به خود وی اعلام نموده. او بعلاوه از اعلام این خبر و مذاکره با سرمربی فولاد اعلام نارضایتی کرد و گفت: ما سال جاری اینجا هستیم تا تکانی به فولاد بدهیم و برنامه ریزی ما با سرمربی مان ادامه دارد و ایشان هم با توجه به اینکه زحمت کشیده می خواهد در فولاد بماند.

گرشاسبی گفت: نکونام قبلا به من گفته اگر سرمربی تیم ملی باشد تمایل دارد به آنجا برود اما به عنوان دستیار قصد این کار را ندارد.

البته این موضوعی است که تا اینجا رخ داده و باید دید در صورتی تداوم جلساتی که نبی هم امشب به آن اشاره داشته، در نهایت تصمیم چه خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 21 شهریور 1401 بروزرسانی: 21 شهریور 1401 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1343

به "آخرین پاسخ نکونام به پیشنهاد حضور در تیم ملی ، سرمربی فولاد فقط در یک صورت روی نیمکت ایران می نشیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین پاسخ نکونام به پیشنهاد حضور در تیم ملی ، سرمربی فولاد فقط در یک صورت روی نیمکت ایران می نشیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید