کانگوروها موضوع بحث داغ ترامپ و جانسون در یک نشست کاری!

به گزارش چه خبر آنلاین، یک سخنگوی سابق کاخ سفید در بخشی از کتاب جنجالی خود درباره دوران حضورش در دولت سابق آمریکا نوشته ترامپ و جانسون بخش قابل توجهی از یک صبحانه کاری در اجلاس سال 2019 گروه هفت را به بحث درباره کانگوروها پرداختند.

کانگوروها موضوع بحث داغ ترامپ و جانسون در یک نشست کاری!

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، استفانی گریشام سخنگوی سابق کاخ سفید و مدیر روابط عمومی دفتر ملانیا ترامپ بانوی اول سابق آمریکا، در بخشی از کتاب خود درباره حضور یک ساله اش در کاخ سفید که قرار است هفته بعد منتشر شود، از بحث داغ دونالد ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکا با بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در یک جلسه کاری بر سر کانگوروها خبر داده است!

گریشام در این کتاب که به فعالیتش در کاخ سفید بین سال 2017 تا 2018 برمی شود و تا به امروز بخش هایی از آن در رسانه ها منتشر و جنجالی شده، نوشته دو طرف در جلسه خود موضوعات متنوعی را مورد بحث قرار دادند، از جمله کانگوروها و کیسه صفرا.

به گزارش روزنامه گاردین انگلیس، گریشام نوشت: جانسون یکبار هنگام صرف صبحانه به ما گفت که استرالیا کشنده ترین کشور است- عنکبوت، مار، تمساح و کانگورو. بعد او و ترامپ زمان قابل توجهی را به بحث در مورد قوی بودن کانگوروها پرداختند.

طبق این گزارش، این گفت وگو در صبحانه کاری در اجلاس گروه هفت کشورهای برجسته صنعتی در بیاریتز فرانسه در اوت 2019 انجام شد.

این سخنگوی سابق کاخ سفید بعلاوه چندین ملاقات دیگر ترامپ با رهبران دنیا، از جمله ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را ثبت نموده است. او نوشت که کارکنان کاخ سفید معتقد بودند که پوتین یک مترجم بسیار مجذوب کننده را آورده بود تا در ملاقات سال 2019 حواس ترامپ را پرت کند، اما کاخ کرملین این ادعا را رد کرد.

او بعلاوه نوشت که به نظر می رسید پوتین سعی می کرد با سرفه های مکرر هنگام صحبت دوجانبه، اختلال ترس از میکروب ترامپ را برانگیزد.

گریشام گفت جانسون یکی از معدود رهبران اروپایی بود که به نظر می رسید ترامپ او را تحمل می کرد و اضافه کرد که وی امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه را مردی بی عرضه توصیف نموده بود.

به گزارش هیل، استفانی گریشام ششم ژانویه 2020 پس از حمله مرگبار گروهی از هواداران ترامپ به جلسه کنگره آمریکا از سمت خود به اسم مدیر ارتباطات ملانیا ترامپ استعفا داد.

بنابر گزارش این رسانه، رابطه گریشام و خانواده ترامپ تنش زا بوده است. رئیس جمهور سابق آمریکا و دفتر ملانیا ترامپ با صدور بیانیه هایی گریشام و کتاب او را مورد انتقاد قرار دادند.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 22 مهر 1400 بروزرسانی: 22 مهر 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1032

به "کانگوروها موضوع بحث داغ ترامپ و جانسون در یک نشست کاری!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانگوروها موضوع بحث داغ ترامپ و جانسون در یک نشست کاری!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید