کامرانی فر: باشگاه پرسپولیس بعدازظهر سه شنبه درخواست پرواز به عربستان را عنوان کرد

به گزارش چه خبر آنلاین، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت که مدیران باشگاه پرسپولیس، بعدازظهر روز سه شنبه درخواست خود را برای سفر به عربستان ارائه کردند.

کامرانی فر: باشگاه پرسپولیس بعدازظهر سه شنبه درخواست پرواز به عربستان را عنوان کرد

به گزارش خبرنگاران، حسن کامرانی فر در پاسخ به این پرسش که آیا فدراسیون فوتبال مقصر تأخیر یک روزه سفر اعضای تیم پرسپولیس به عربستان بود یا مدیران این باشگاه، گفت: فدراسیون در همه اتفاقات فوتبال نقشی پُررنگ دارد و امور بین الملل باشگاه ها، از فدراسیون دنبال می گردد. فدراسیون فوتبال خودش را موظف می داند که برای باشگاه ها کوشش کند و از شرکت های هواپیمایی تشکر می کنم که حامی فوتبال و باشگاه ها هستند.

وی که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد، در ادامه گفت: فدراسیون و باشگاه پرسپولیس برای حل مسائل کوشش کردند و نمی خواهیم آنالیز کنیم کدام عامل مقصر بوده است. با اتفاقی که برای پرسپولیس افتاده، صلاح نمی دانم تقصیرات را گردن کسی بیندازم. وقتی تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا به مرحله بعدی صعود می نمایند، بازیکنان آنها عوض می شوند. باشگاه های شرق آسیا اما با همان تیم در مرحله حذفی حاضر می شوند و در کوران مسابقات هستند.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در خصوص مقصر اصلی این اتفاق توضیح داد: پس از درخواست باشگاه پرسپولیس، بلافاصله کارها را انجام دادیم و در پی مقصر نباشید. صدور مجوز پرواز زمان برد و خودم با دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان صحبت کردم. کوشش کردیم مشکل رفع و زمان پرواز کوتاه تر گردد. باشگاه پرسپولیس پس از عدم صدور مجوز پرواز شرکت هواپیمایی موردنظرش، درخواست دوم را داد که مشکل حل شد. بهتر بود بازیکنان پرسپولیس به جای رفتن به فرودگاه، تمرین می کردند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس سه شنبه بعدازظهر درخواست پرواز را ارائه کردند.، کامرانی فر ضمن بیان این جمله گفت: باید برنامه ریزی کنیم و شرایط را به سمتی ببریم که تیم های ایرانی، با برترین شرایط در رقابت های آسیایی شرکت نمایند. برای فدراسیون فوتبال مهم است که تیم های باشگاهی کشورمان در برترین رده های مسابقات باشند. کارهایی را به همین دلیل آغاز کردیم و تیم ها باید با آمادگی در رقابت ها شرکت نمایند.

وی با بیان اینکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تمام کوشش خود را برای حل مسائل کرد، یادآور شد: شاید یکی دو نفر از مدیران باشگاه باید در زمینه اطلاعات مربوط به زمان صدور مجوز پرواز، به مدیریت باشگاه پرسپولیس یاری می کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1057

به "کامرانی فر: باشگاه پرسپولیس بعدازظهر سه شنبه درخواست پرواز به عربستان را عنوان کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامرانی فر: باشگاه پرسپولیس بعدازظهر سه شنبه درخواست پرواز به عربستان را عنوان کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید