چرا پنجره نقل وانتقالاتی آن ها باز شد؟

به گزارش چه خبر آنلاین، کیومرث بیات با بیان اینکه پیگیر موضوع انتقال محمد بلبلی به فولاد خوزستان است، گفت: اخبار منتشره مبنی بر بازشدن محدود پنجره نقل وانتقال فولاد یک تخلف آشکار از سوی فدراسیونی است که اجرای احکام خودش را بلد نیست.

چرا پنجره نقل وانتقالاتی آن ها باز شد؟

وی با تأکید بر اینکه در فوتبال روز دنیا بستن پنجره دارای فوریت است، افزود: مادامی که استیناف حکم را تائید کرد فرض بر این است که باید در سایت فدراسیون پنجره نقل وانتقال تیم بسته شود و این که چند نفر از اهواز بیایند و رایزنی کنند دور زدن قانون و بی احترامی به ارکان فدراسیون است.

بیات با اشاره به اینکه توافق نامه را قبل از این جریان ها با باشگاه فولاد نوشتیم که کار به اینجا نکشد، شرح داد: آقای آذری این توافق نامه را خط خطی کرده و گفتند بیات کاره ای نیست! بعد که پنجره بسته شد متوجه شد که بنده مالک تام الاختیار باشگاه سپیدرود هستم.

وی با بیان اینکه اگر آذری توافق نامه را خط نمی زد الآن مسئله ای وجود نداشت، گفت: تکلیف جریمه نقدی 50 میلیون تومانی فولاد و 9 میلیون تومانی که سپیدرود برای ثبت شکایت پرداخت کرده مشخص نیست! گویی ما مرتکب تخلف شده ایم و فولاد طرف پیروز ماجراست.

منبع: فرارو
انتشار: 12 آبان 1399 بروزرسانی: 12 آبان 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 436

به "چرا پنجره نقل وانتقالاتی آن ها باز شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا پنجره نقل وانتقالاتی آن ها باز شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید