فعالیت 2 کتابخانه عمومی استان آذربایجان غربی در نوروز 1402

به گزارش چه خبر آنلاین، خدیجه معصومی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان آذربایجان غربی درگفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در استان آذربایجان غربی، درباره فعالیت کتابخانه های عمومی در ایام نوروز 1402 اعلام کرد: 2 کتابخانه عمومی استان آذربایجان غربی در ایام نوروز فعال و آماده خدمت رسانی به علاقه مندان و مراجعان هستند.

فعالیت 2 کتابخانه عمومی استان آذربایجان غربی در نوروز 1402

وی اضافه کرد: کتابخانه مرکزی ارومیه و کتابخانه شیخ شلتوت شهرستان مهاباد در ایام نوروز فعال هستند.

معصومی بیان نمود: غیر از کتابخانه مرکزی استان که دارای بخش مستقل نابینایان و کم بینایان با امکانات و تجهیزات و منابع خاص است در سایر کتابخانه های عمومی نیز بخش منابع گویا برای استفاده علاقه مندان ایجاد شده اما فعالیت ها و امکانات موجود در کتابخانه مرکزی تخصصی تر و کامل تراست.

مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان غربی اظهار کرد: طبق آخرین آمار، استان دارای 74 کتابخانه نهادی، 23 کتابخانه مشارکتی، 2کتابخانه مستقل و هفت سالن مطالعه است که به اقشار مختلف ارائه خدمات فرهنگی می نمایند. در حال حاضر یک میلیون و 500 هزار جلد کتاب در کتابخانه های عمومی استان موجود است.

معصومی ادامه داد: ساعت و نحوه فعالیت کتابخانه ها پس از ایام نوروز (14 فروردین ماه 1402) به روال سابق بازگشته و بر اساس دستورالعمل های فعالیت کتابخانه های عمومی خواهد بود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 27 اسفند 1401 بروزرسانی: 27 اسفند 1401 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1429

به "فعالیت 2 کتابخانه عمومی استان آذربایجان غربی در نوروز 1402" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت 2 کتابخانه عمومی استان آذربایجان غربی در نوروز 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید