رسانه پرتغالی فاش کرد: رقم انتقال محمد محبی به تیم استقلال

به گزارش چه خبر آنلاین، یک رسانه پرتغالی، مبلغ مدنظر باشگاه سانتاکلارا برای انتقال قرضی محمد محبی به باشگاه استقلال را گفت.

رسانه پرتغالی فاش کرد: رقم انتقال محمد محبی به تیم استقلال

باشگاه استقلال مدت هاست که برای جذب محمد محبی وینگر ایرانی تیم سانتاکلارا، با این باشگاه پرتغالی در حال مذاکره است.

به نظر می رسد مذاکرات دو طرف در حال نهایی شدن است و محبی به صورت قرضی این فصل را در استقلال و زیر نظر ریکاردو ساپینتو مربی پرتغالی بازی خواهد کرد.

سایت zerozero پرتغال در این ارتباط قیمت صدور رضایتنامه محبی برای حضور قرضی در استقلال را گفت.

این سایت نوشت: محمد محبی به صورت قرضی سانتا کلارا را ترک خواهد کرد تا به ایران بازگردد. مقصد، استقلال تهران است، باشگاهی که ریکاردو ساپینتو پرتغالی آن را هدایت می کند. آن ها در حال حاضر به توافق رسیده و مبلغی در حدود 200 هزار یورو برای این انتقال اختصاص داده اند.

zerozero همچنین با اشاره به نیمکت نشینی های محبی در سانتاکلارا در فصل گذشته، نوشت: او انتخاب اول ماریو سیلوا نبود و به همین دلیل از فرصتی که برای استقلال باز شده بود استفاده کرد و خواستار خروج شد؛ درخواستی که پذیرفته شد.

این رسانه پرتغالی همچنین پیش بینی کرد بازگشت محبی به سانتاکلارا برای فصل بعد بعید باشد: محبی دو سال دیگر با سانتاکلارا قرارداد دارد، اما این بازگشت به خانه، به یکی از بزرگترین باشگاه ها، نشان می دهد که او به سختی به سانتا کلارا باز خواهد گشت.

با احتساب قیمت حدودی یورو دریافت رضایتنامه محبی از باشگاه پرتغالی نزدیک به 6 میلیارد تومان برای استقلال آب می خورد. استقلال همچنین باید مبلغی را به این بازیکن پرداخت کند که هنوز این مبلغ مشخص نیست.

منبع: فرارو
انتشار: 15 مرداد 1401 بروزرسانی: 15 مرداد 1401 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1321

به "رسانه پرتغالی فاش کرد: رقم انتقال محمد محبی به تیم استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه پرتغالی فاش کرد: رقم انتقال محمد محبی به تیم استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید