حمایت باشگاه اودینزه از طرفداران سالخورده خود با ارسال مایحتاج ضروری

به گزارش چه خبر آنلاین، باشگاه اودینزه ایتالیا در اقدامی تحسین برانگیز برای حمایت از هوادارانش در قرنطینه اقدام به ارسال یکسری از مایحتاج ضروری آنها نموده است.

حمایت باشگاه اودینزه از طرفداران سالخورده خود با ارسال مایحتاج ضروری

به گزارش خبرنگاران، باشگاه اودینزه برای حمایت و پشتیبانی از طرفداران سالخورده دارای بلیت فصل این باشگاه که در ایام قرنطینه امکان خروج از منزل را ندارد، امکاناتی فراهم آورده است تا اقلام ضروری روزمره آنها مانند خواربار، دارو و دیگر ملزومات خانگی را به آنها تحویل دهد.

طبق بیانیه ای که باشگاه اودینزه منتشر نموده است، این یاری شامل حال آن دسته از طرفداران می گردد که سن آنها 65 سال به بالاست. این گروه سنی افرادی هستند که بیش از سایر خطر ابتلا به ویروس کرونا آنها را تهدید می نمایند و به همین دلیل رعایت معیارهای مربوط به فاصله گذاری اجتماعی برای آنها دارای اهمیت بیشتری است و محدودیت های شان برای خروج از خانه را افزایش می دهد.

باشگاه اودینزه پیش از این هم در ایام قرنطینه در ایتالیا، خدماتی را برای بچه هایی که با تیم نونهالان این باشگاه کار می کردند ارائه نموده بود و اکنون پشتیبانی این باشگاه شامل حال طرفداران سالخورده اش هم می گردد. خدمات تحویل کالاهای ضروری توسط باشگاه اودینزه شامل آن دسته از افرادی که در محدوده مناطق اودینزه، تریسته و پوردنونه ساکن هستند می گردد و در این میان گروهی از افراد هم به داوطلب حاضر به یاری کردن به باشگاه اجرای این مأموریت شده اند.

باشگاه اودینزه هم برای قدرانی از این داوطلبان، در انتها بحران کرونا، طی مراسم خاص آنها را در استادیوم خانگی اش معرفی خواهد نمود و بلیت رایگان تماشای بازی های راه راه پوشان شهر را به آنها اهدا می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 135

به "حمایت باشگاه اودینزه از طرفداران سالخورده خود با ارسال مایحتاج ضروری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت باشگاه اودینزه از طرفداران سالخورده خود با ارسال مایحتاج ضروری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید