برگزاری حضوری امتحانات مشروط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست

به گزارش چه خبر آنلاین، تهران (پانا) - به گفته وزیر آموزش و پرورش در هر مناطقی از کشور که ستاد ملی مقابله با کرونا اجازه دهد، ترجیح بر برگزاری امتحانات دانش آموزان به صورت حضوری است.

برگزاری حضوری امتحانات مشروط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

محسن حاجی میرزایی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران گفت: در هر منطقه ای که ستاد ملی مقابله با کرونا با برگزاری آزمون حضوری مخالف باشد امتحانات به صورت مجازی برگزار خواهد شد. شیوه نامه برگزای امتحانات ابلاغ شده و اختیار آن به شورای مدارس واگذار شده است همچنین روش های آزمون غیر حضوری نیز تعیین شده و در اختیار مناطق و مدارس قرار گرفته است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان وجود 2 نوع آزمون تکوینی و پایانی مطرح نمود: در آزمون تکوینی سهم همه این موارد در تعیین نمره دانش آموزان متفاوت است؛ تکوینی براساس ارزیابی معلم از میزان فراگیری دانش آموزان در سال تحصیلی تعریف می شود همچنین در ارزشیابی پایانی نیز در پایان هر ترم امتحان کتبی گرفته خواهد شد.

حاجی میرزایی درباره تخصیص ردیف بودجه برای سند 2030 نیز با تاکید براینکه ردیفی در بودجه برای این موضوع وجود ندارد افزود: خطایی در سازمان برنامه و بودجه بود که خود آنها این خطا را اصلاح کردند لذا در ردیف بودجه سال 1400 مبلغی برای سند 2030 پیش بینی نشده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 9 بهمن 1399 بروزرسانی: 9 بهمن 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 611

به "برگزاری حضوری امتحانات مشروط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری حضوری امتحانات مشروط به تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید