نشست حمید سوریان با کادر فنی تیم های ملی کشتی برگزار گشت

به گزارش چه خبر آنلاین، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کشتی، در این جلسه مشترک که به منظور ارائه پیشنهادات و راهکارهای مناسب در خصوص چگونگی برنامه های تیم های ملی بزرگسالان و گزینش نفرات با توجه به تقویم فنی مشروط اتحادیه جهانی و با لحاظ قراردادن شرایط بحرانی برگزار گردید، محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، محسن کاوه مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، ابراهیم مهربان و بهروز حضرتی مربیان تیم های کشتی آزاد و فرنگی حضور داشتند و نفرات حاضر پیشنهادات و راهکارهای خود را ارائه داده و در خصوص آن بحث و آنالیز صورت گرفت.

نشست حمید سوریان با کادر فنی تیم های ملی کشتی برگزار گشت

یکی از موارد مهم مطرح شده در این جلسه با توجه به شرایط بحرانی، کسب مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین تعیین شدن زمان قطعی برگزاری مسابقات از سوی اتحادیه جهانی کشتی برای برنامه ریزی جهت آغاز تمرینات بود.

فرصت کم لحاظ شده تا آغاز مسابقات جهانی و عدم امکان اجرای چرخه انتخابی بحث دیگر این جلسه بود و پیشنهاد شد که مبنای انتخاب کشتی گیران طبق ضوابط سال گذشته باشد.

همچنین با در نظر دریافت اولویت حفظ سلامتی کشتی گیران به دلیل شیوع ویروس کرونا، در خصوص شرایط برگزاری تمرینات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی نیز بحث و گفتگو شد.

بر این اساس برآیند نتایج این جلسه به صورت مکتوب جهت تصمیم گیری به رئیس فدراسیون کشتی ارائه خواهد شد تا با آنالیز ها و تمهیدات لازم، نسبت به اتخاذ تصمیم نهایی اقدام گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 311

به "نشست حمید سوریان با کادر فنی تیم های ملی کشتی برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست حمید سوریان با کادر فنی تیم های ملی کشتی برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید