جزئیات تازه از حادثه قطار مشهد، یزد، اجساد قابل شناسایی نیستند

به گزارش چه خبر آنلاین، سخنگوی اورژانس کشور جزئیات تازه ای از حادثه قطار مسافربری مشهد-یزد را تشریح کرد.

جزئیات تازه از حادثه قطار مشهد، یزد، اجساد قابل شناسایی نیستند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مجتبی خالدی با اشاره به جدیدترین خبر از شرایط مصدومان حادثه خروج از ریل قطار مشهد - یزد، گفت: بر اساس اعلام قطعی و رسمی مسئولان حاضر در محل، تعداد فوتی ها همان 10 نفر است، 12 مصدوم در شرایط نامناسبی قرار دارند و حالشان وخیم است.

وی ادامه داد: 30 نفر نیاز دارند تا به بیمارستان برای گرفتن خدمات درمانی منتقل شوند.

رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: 10 آمبولانس سر صحنه حضور دارند و 4 آمبولانس هم مصدومان را به سمت بیمارستان ها انتقال داده اند.

خالدی اضافه کرد: سایر افرادی که سالم از قطار بیرون آورده شده اند، به طبس منتقل شده و تیم های روانشناس در حال پذیرایی از این افراد هستند.

وی اظهار کرد: عوامل حاضر در حادثه در حال کاور کردن فوتی ها هستند و به دلیل آنکه شدت حادثه بالا بوده و نمی توان اجساد را تشخیص داد، سه خودروی پزشکی قانونی هم برای انتقال جسد ها به پزشکی قانونی در حال اعزام به صحنه هستند تا هر چه سریع تر هویت اجساد مشخص شود.

رئیس سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه بالگرد طبس به منطقه رسیده و بالگرد گناباد و بیرجند در جهت هستند، گفت: نیازی به انتقال مصدومان با بالگرد به بیمارستان نیست و بالگرد ها در حالت آماده باش برای انتقال مصدومان بین دو بیمارستان هستند.

به گفته وی، پزشک جراح و ارتوپد به منطقه اعزام شده و همچنین با سازمان انتقال خون هماهنگی های لازم برای دریافت گروه های مختلف خونی انجام شده است.

خالدی در انتها با اشاره به اینکه آنتن دهی و پوشش اینترنت محل حادثه به شدت ضعیف است، گفت: بیمارستان های طبس، گناباد و فردوس در حالت آماده باش کامل هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 تیر 1401 بروزرسانی: 23 تیر 1401 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1299

به "جزئیات تازه از حادثه قطار مشهد، یزد، اجساد قابل شناسایی نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات تازه از حادثه قطار مشهد، یزد، اجساد قابل شناسایی نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید