جا خوش کردن عنکبوت در گوش زنی اهل تایوان، عکس

به گزارش چه خبر آنلاین، بنابر گزارشی در مجله پزشکی نیوانگلند، پزشکان از گوش زنی اهل تایوان عنکبوتی حدود دو تا سه میلی متری خارج کردند.

جا خوش کردن عنکبوت در گوش زنی اهل تایوان، عکس

نادیا زکالوند: زنی 64 ساله اهل تایوان به درمانگاه گوش و حلق و بینی مراجعه کرد و گفت که چند شب است احساس می نماید، یک چیزی عجیب در گوشش حرکت می نماید و صداهای خش خش و تق تق نمی گذارد شب ها بخوابد.

پزشکان کلینیک با معاینه گوش او متوجه شدند، عنکبوتی بسیار کوچک درون گوش این زن جا خوش نموده است. از آنجایی که عنکبوت کوچک و حدود دو تا سه میلی متری بود، این زن تایوانی احساس دردی نداشت.

پزشک معالج این زن تایوانی گفت که تا به امروز بارها مجبور شده مورچه و سوسک از گوش بیماران خارج کند، اما این اولین بار است که می بیند، عنکبوتی به داخل گوش فردی رفته است.

بدتر از همه که این عنکبوت کوچک، درون گوش زن تایوانی پوست اندازی هم نموده بود و اسکلت بیرونی خود را همان نزدیکی ها دور انداخته بود. فرایند پوست اندازی در بسیاری از حشرات هنگام رشد رخ می دهد.

این پزشک متخصص گوش و حلق و بینی، از مردم خواست اگر علایمی شبیه این زن تایوانی داشتند، باید سریع به درمانگاه مراجعه نمایند، چراکه خطر پاره شدن پرده گوش وجود دارد.

منبع:

news.sky

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 5 آبان 1402 بروزرسانی: 5 آبان 1402 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1504

به "جا خوش کردن عنکبوت در گوش زنی اهل تایوان، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جا خوش کردن عنکبوت در گوش زنی اهل تایوان، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید