پارک ساحلی هیتاچی ژاپن، بهشتی از گل های رنگارنگ

به گزارش چه خبر آنلاین، ترکیب رنگ های زیبا را با میلیون ها گل و گیاه رنگارنگ در مهیج ترین مکان دنیا، پارک ساحلی هیتاچی ژاپن به تماشا بنشینید. در این مقاله با خبرنگاران به معرفی زیباترین پارک ساحلی دنیا می پردازیم.

پارک ساحلی هیتاچی ژاپن، بهشتی از گل های رنگارنگ

لحظاتی ناب و خاطره انگیز را در مدت دو ساعتی که در یک قطعه ای گسترده از گل های رنگارنگ در توکیو که پارک ساحلی هیتاچی نام دارد، بگذرانید. این محل مملوء از میلیون ها گل و گیاه است که منظره ای با رنگ های درخشان ایجاد می کند. با این وجود برای آمدن به این پارک ساحلی نیاز نیست در فصل خاصی سفر کنید. زیرا این منظره در تمام طول سال به طور چشمگیری مجذوب کننده است.

چرا این پارک را معرفی کردیم؟

  • پارک ساحلی هیتاچی یکی از آن مکان های مهیج جهان است که ما از وجود آن بی اطلاع هستیم.
  • به خاطر زیبایی و سرسبز بودن همیشگی این مکان به معنای واقعی، در هر زمانی از سال می توان از این مکان بازدید کرد.

مکانی فراتر از رنگین کمان

پارک ساحلی هیتاچی، بهشتی 19 هکتاری از گل ها را شامل می شود. پارک عمومی در ایباراکی ژاپن، طیف وسیعی از رنگ های طبیعی که هر فصل تغییر می کنند را در خود جای می دهد.

در ماه آوریل، در بخش وسیعی از این پارک حدود 4/5 میلیون گل آبی رنگ نورسیده پدیدار می شود که رنگ تپه ها را با آسمان بهار ترکیب می کند. این صحنه دراماتیک که به دلیل وجود گل های ممیوفیلا تشکیل می شود، هامفونی ممیوفیلا نامیده می شود، که به آن چشم های آبی کودک نیز گفته می شود.

در تابستان، این تپه های تماشای، سبز رنگ می شوند. اما این رنگ سبز بسیار هیجان انگیزتر از نگاه کردن به چمن های تازه بوده که دلیل آن گیاهی به نام کچیا است. این گیاه بزرگ به شکل قطعات کوچک حدودا 35 اینچی (90 سانتی متری) قد می کشند. محیط های کوچکی در پارک وجود دارد که به شکل نقطه دیده شده و منظره ای خیالی به شکل توپ های پنبه ای بزرگ تشکیل می دهد.

کچیا در پاییز که به قرمز پررنگ تغییر رنگ می دهد، به شکل ماده ای مجذوب کننده درآمده و انسان را به خود جذب می کند. اگر چه این ماده در واقع آب نبات طعم دار نیست (انسان را فریب می دهد)، اما بخشی از آن خوراکی است. دانه هایی به نام تنبوری وجود دارد که در بعضی منطقه ها شمال ژاپن خورده می شوند و به خاویار مزارع معروف اند.

قدرت اعجاب انگیز گل

ما نمی گوییم شما می توانید تمام بیماری های زندگی خود را با تماشا گل ها درمان کنید، اما ... فقط برای یک بار این کار را انجام دهید، که بیشتر این منطقه ها هم در ساحل هیتاچی وجود دارد. بیشتر جاذبه های غیر گل این مکان در باغ وحش جا داده می شود.

در اینجا همچنین می توان از مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری یا پارک تفریحی کوچک موجود استفاده کرد (تماشا همچین منظره رنگارنگی از روی دوچرخه بسیار شگفت انگیز خواهد بود). همچنین دارای رستوران، زمین گلف، دوره BMX و فضای باز آب برای بچه ها است.

در پارک ساحلی هیتاچی زیباترین و شگفت انگیزترین گل های جهان را تماشا کنید و سفری خوش با لحظات شاد و خاطره انگیز را در کنار خانواده تان سپری کنید.

منبع: کجارو / curiosity.com
انتشار: 24 بهمن 1400 بروزرسانی: 24 بهمن 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1165

به "پارک ساحلی هیتاچی ژاپن، بهشتی از گل های رنگارنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک ساحلی هیتاچی ژاپن، بهشتی از گل های رنگارنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید