نادال: می خواهم چند سال دیگر هم بازی کنم، آماده رقابت در بالاترین سطح حتی بدون تمرین زیاد هستم

به گزارش چه خبر آنلاین، برنده 19 تورنمنت گرنداسلم نظراتش را درباره احتمال از سرگیری رقابت های تنیس بدون حضور تماشاگران اعلام کرد.

نادال: می خواهم چند سال دیگر هم بازی کنم، آماده رقابت در بالاترین سطح حتی بدون تمرین زیاد هستم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری رویترز، رافائل نادال که مدتی قبل 34 ساله شده است درباره آغاز دوباره تورنمنت های جهانی تنیس بدون حضور تماشاگران به خاطر شیوع ویروس کرونا گفت: مبارزه پیش روی چشمان تماشاگران زیاد، اشک ها و هیجان شان باعث برانگیخته شده احساس های غیرقابل مقایسه ای می گردد. عقب نشینی از این امتیازها و بازی در تورنمنت ها بدون حضور تماشاگران سخت و عجیب است.

این تنیسور اسپانیایی اضافه کرد: نمی خواهم که چنین اتفاقی رخ دهد اما به نظر می رسد باید در چنین شرایطی بازی کنم. اگر شرایط، امکان برگزاری مسابقه با حضور تماشاگران را ندهد، من هم مثل بقیه سازگار خواهم شد. امیدوارم به زودی همه چیز به نتیجه برسد و تماشاگران به سکوها بازگردند. تنیس مثل هر ورزش دیگری بدون تماشاگر چیزهای زیادی را از دست می دهد.

رافائل نادال درباره منفعت توقف رقابت های تنیس برای ورزشکارانی با سن زیادتر مثل او گفت: هر چه توقف رقابت ها بیشتر باشد رسیدن به شرایط ایده آل جسمانی برای بازیکنانی با سن زیادتر مشکل خواهد بود. بازیکنان جوان تر از این نظر در مزیت هستند اما فکر نمی کنم توقف رقابت ها برای بازیکنانی مثل من یک نکته مثبت باشد. البته من تجربه بازگشت به رقابت ها پس از توقف طولانی به خاطر جراحی داشتم. بنابراین می دانم چگونه باید به بازی بازگردم. نمی دانم آیا این توقف کنونی رقابت ها باعث طولانی شدن دوران حرفه ای من می گردد یا خیر، اما می خواهم چند سال دیگر هم بازی کنم. آماده رقابت در بالاترین سطح حتی بدون تمرین زیاد هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 254

به "نادال: می خواهم چند سال دیگر هم بازی کنم، آماده رقابت در بالاترین سطح حتی بدون تمرین زیاد هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نادال: می خواهم چند سال دیگر هم بازی کنم، آماده رقابت در بالاترین سطح حتی بدون تمرین زیاد هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید