(ویدئو) ماجرای کلیپ ملی پوشان شنای ایران با لباس نا متعارف، واکنش فدارسیون شنا به لباس شناگران زن

به گزارش چه خبر آنلاین، لباس نامتعارف شناگران زن ایرانی در یک کلیپ اینستاگرامی جنجالی شد. باشگاه خبرنگاران رسانه وابسته به صدا و سیما با انتشار کلیپ اینستاگرامی از بعضی ملی پوشان شنای ایران نوشت: گروهی از ملی پوشان شنای کشورمان با ساخت کلیپی نامتعارف و ارسال آن برای فدراسیون جهانی شنا که مورد توجه آن ها نهاده شد، حاشیه جدیدی را به وجود آوردند. این در حالی است که محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنای کشورمان از این اتفاق بی اطلاع بود.

(ویدئو) ماجرای کلیپ ملی پوشان شنای ایران با لباس نا متعارف، واکنش فدارسیون شنا به لباس شناگران زن

باشگاه خبرنگاران همچنین خبر از پیگیری کلیپ اینستاگرامی ملی پوشان شنای ایران داده است و در ادامه نوشت: پس از تماس ما با ریاست فدراسیون شنا وی گفت در سریعترین زمان ممکن این اتفاق را پیگیری خواهیم کرد.

کلیپی که با عنوان لباس نامتعارف و جنجالی شناگران تیم ملی در رسانه ها منتشر شده است

واکنش فدارسیون شنا به کلیپ ملی پوشان شنای ایران

در همین حال رضوانی رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در واکنش به انتشار کلیپ ملی پوشان شنای ایران گفت: فدراسیون در حال آنالیز ویدئوی منتشر شده بانوان شنای ایران در اینستاگرام فینا است.

وی اضافه کرد: ما به فینا ایمیل می زنیم و اعلام می کنیم که این ویدئوها باید از درگاه ما ارسال گردد. گویا فدراسیون جهانی هر ویدئویی را که شناگران ارسال کند پخش می نماید و ارتباطی به فدراسیون ندارد. رئیس فدراسیون شنای ایران گفت: مطمئن باشید این موضوع را پیگیری می کنیم.

چالش های اینستاگرامی و قرنطینه خانگی

به گزارش خبرنگاران، گفتنی است پیشتر نیز بعضی ورزشکاران با ابداع چالش های مختلف در فضای مجازی سعی بر آن داشتند تا فضای یاس و ناامیدی حاکم بر جامعه در شرایط قرنطینه خانگی و شیوع کرونا را بشکنند و با استقبال زیادی نیز در فضای مجازی روبه رو شد و حالا این اقدام شناگران تیم ملی جنجالی شده و باید منتظر ماند عاقبت کار به کجا خواهد انجامید و واکنش رییس فدارسیون شنا و همچنین سایر مسئولان ورزشی به این اقدام ملی پوشان شنای ایران چه خواهد بود.

منبع: فرارو
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 207

به "(ویدئو) ماجرای کلیپ ملی پوشان شنای ایران با لباس نا متعارف، واکنش فدارسیون شنا به لباس شناگران زن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(ویدئو) ماجرای کلیپ ملی پوشان شنای ایران با لباس نا متعارف، واکنش فدارسیون شنا به لباس شناگران زن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید