مهلت پایانی متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده

به گزارش چه خبر آنلاین، خبرنگاران : 30 آذرماه آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آوره اولیه 40 میلیون تومان است. طبق اعلام معاون وزیر راه متقاضیان بدحساب این طرح حذف خواهند شد.

مهلت پایانی متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده

جهت دریافت خدمات پتینه سقف منزل با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، فردا 30 آذرماه 99 آخرین مهلت متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه حدود 40 میلیون تومانی است. در صورتیکه متقاضیان مذکور وجه اولیه را واریز ننمایند از سامانه طرح ملی مسکن حذف شده و متقاضیان واجد شرایط رزرو جایگزین آنها خواهند شد.

چهارشنبه گذشته معاون وزیر راه با اشاره به فرصت 5 روزه متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده اولیه به تسنیم گفته بود: متقاضیان انصرافی برای برداشت مبالغ واریزی به بانک مراجعه نمایند.

محمود محمودزاده اضافه کرد: وزارت راه و شهرسازی تمرکز ویژه ای روی مشخص تکلیف متقاضیان طرح ملی مسکن دارد؛ در این راستا آن دسته از متقاضیان که به هر دلیلی نتوانسته اند آورده اولیه خود را واریز نمایند تا انتها ماه جاری فرصت دارند نسبت به واریز مبلغ مذکور اقدام نمایند.

وی ادامه داد: در غیر اینصورت این متقاضیان از پروژه های طرح ملی مسکن حذف و متقاضیان جدید جایگزین آنها می شوند.متقاضیانی که به هر دلیل پیامک واریز وجه را دریافت ننموده اند تا یکشنبه آینده برای این کار مهلت دارند.

معاون وزیر مسکن و ساختمان با یادآوری این که مبلغ واریز اولیه حدود 40 میلیون تومان است، گفت: متقاضیان طرح ملی مسکن انصرافی هم پس از فرصت 5 روزه می توانند به بانک مراجعه نموده و مبالغ واریزی خود را -کمتر از 40 میلیون تومان- برداشت نمایند.

محمودزاده با تاکید بر این که طرح ملی مسکن برای متقاضیان موثر ساخته می گردد، اظهار کرد: پروژه های این طرح بر اساس زمانبندی در حال ساخت است و با وجود محدودیت های ناشی از فصل سرد و شیوع ویروس کرونا، حداکثر توان برای ساخت و تکمیل این واحدها به کار گرفته شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 600

به "مهلت پایانی متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت پایانی متقاضیان طرح ملی مسکن برای واریز آورده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید