مقاله: یازده مقصد برتر دنیا برای دوست پیدا کردن در هنگام سفر

به گزارش چه خبر آنلاین، یکی از سرزنده ترین شهرهای دنیا و استرالیا، ملبورن است. مردم ملبورن اغلب و بدون توجه به این که مشغول چه کاری هستند، آرام و خوشحال هستند. جمعیت چند ملیتی ملبورن نیز در صحبت از پیشینه و تجربه هایشان بسیار راحت هستند. مردم ملبورن عاشق قهوه هستند، برای همین کافی شاپ ها محل های خوبی برای شروع هستند.

مقاله: یازده مقصد برتر دنیا برای دوست پیدا کردن در هنگام سفر

با کلی جزیره برای انتخاب کردن، این جا برای هر نوع مسافری چیزی برای دیدن وجود دارد. در ساحل Key Largo غواصی انجام دهید، در Big Pine Key یک غذای دریایی تازه بخورید و در ساحل استراحت کنید و از تجربه آرامش بخش زندگی شبانه Key West لذت ببرید. فرقی نمی کند کدام جزیره را برای گذراندن وقت انتخاب کنید، محلی ها و مشتری های ثابت کافه ها و رستوران ها به راحتی با شما ارتباط برقرار خواهند کرد.

بوینس آیرس را می توان یکی از شادترین و صمیمی ترین شهرهای آمریکای جنوبی دانست. در بوینس آیرس فرهنگ اروپایی به وضوح قابل مشاهده است. بومیان این شهر فضای لازم برای لذت بردن توریست ها را فراهم می آورند. فرقی نمی کند مشغول چه کاری باشید، بوینس آیرس همیشه چیزی برای مسحور کردن شما دارد. کافی است کمی از خودتان بیرون بیایید و به راحتی رابطه دوستی برقرار کنید.

این شهر که خانه معابد معروف انگکور وات است، از نظر تعداد گردشگر چیزی کم ندارد. بیشتر مناطق این شهر محیطی دوستانه دارند و گردشگران و محلی ها در کنار هم در بازارها، مغازه ها و جشن ها دیده می شوند. وجود تعداد زیادی رستوران و کافه، این شهر را برای گردشگران محبوب کرده است.

منبع مقاله: یازده مقصد برتر دنیا برای دوست پیدا کردن در هنگام سفر

انتشار: 7 بهمن 1400 بروزرسانی: 7 بهمن 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 1144

به "مقاله: یازده مقصد برتر دنیا برای دوست پیدا کردن در هنگام سفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: یازده مقصد برتر دنیا برای دوست پیدا کردن در هنگام سفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید