مشاوره عفونی بیماران مشکوک به کرونا در مرکز درمان ناباروری ابن سینا

به گزارش چه خبر آنلاین، مدیر مرکز درمان ناباروری ابن سینا با اشاره به پایش بیماران مراجعه کننده به این مرکز از بابت عدم ابتلا به بیماری کرونا، گفت: در صورت بروز هرگونه علائم این بیماری بعد از تب سنجی مراجعه کنندگان برای درمان ناباروری، امکان مشاوره عفونی و انجام تست های تخصصی فراهم است.

مشاوره عفونی بیماران مشکوک به کرونا در مرکز درمان ناباروری ابن سینا

به گزارش چه خبر آنلاین، دکتر علی صادقی تبار با بیان اینکه این مرکز از بدو تأسیس در راستای ارائه خدمات تخصصی اقدام به ارائه خدمات متنوعی نموده و در این برحه از زمان که با بیماری دست و پنجه نرم می کنیم، تمهیداتی را اندیشیده و کار خود را به تدریج شروع می نماید، گفت: در این مرکز تمام خدمات مربوط به درمان ناباروری، سقط مکرر، کنترل بارداری، درمان های جایگزین و اهدا، خدمات کلینیک آندومتریوز کلینیک PCO و تخمدان پلیتیستیک، کلینیک سلامت جنسی و کلینیک سلول درمانی به عنوان جدیدترین کلینیک مرکز ارائه می گردد.

وی گفت: ضروری است اقداماتی را انجام دهیم که مراجعین ما با حفظ نظم وترتیب و بر اساس رعایت اصول حفاظت فردی به مرکز مراجعه نمایند و طی دو هفته گذشته تمام تمرکز خود را بر این گذاشتیم که خدمات مرکز را در فضایی ایمن ارائه کنیم.

مدیر مرکز درمان ناباروری ابن سینا در صفحه رسمی اینستاگرامی این مرکز با اشاره به پایش بیماران مراجعه نماینده به این مرکز، اظهار کرد: در صورت بروز هرگونه علامت بیماری کرونا در مراجعین، مشاوره عفونی برای آن ها صورت گرفته و این امکان وجود دارد که مراجعین تحت ارزیابی تست های تخصصی به روز اعم از تست های مولکولی و تست خون قرار گیرند تا از سلامت بیماران مراجعه نماینده برای درمان ناباروری اطمینان حاصل کنیم.

صادقی تبار همچنین توصیه کرد مراجعان با کلینیک های مربوطه در مرکز ابن سینا تماس حاصل نمایند و با توجه به نوبت زمانی که به آن ها داده می گردد، حضور منظم و به موقع داشته باشند.

وی درعین حال یادآور شد: در حوزه خدمات و امور بهداشتی این مرکز نیز موظف هستند نسبت به ضدعفونی کردن سطوح، کف، جایگاه ها و کلیه سطوحی که احتمال تماس مراجعان با آن وجود دارد، اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 2 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 173

به "مشاوره عفونی بیماران مشکوک به کرونا در مرکز درمان ناباروری ابن سینا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشاوره عفونی بیماران مشکوک به کرونا در مرکز درمان ناباروری ابن سینا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید