محروم شدن استقلال به خاطر 14400 یورو

به گزارش چه خبر آنلاین، فرهاد مجیدی تنها شد؛ این تیتری بود که روز گذشته برخی از رسانه ها برای جدایی فراز کمالوند و استقلال انتخاب کردند.

محروم شدن استقلال به خاطر 14400 یورو

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه خبرنگاران ، مدیر فنی آبی ها که نقش کلیدی دستیار اول فرهاد را بازی می کرد و در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا هم یاری زیادی به او کرد، دیروز عطای کار در این باشگاه را به لقایش بخشید و راهی سایپا شد. گویا فراز و فرهاد از روز اول توافق نموده بودند در صورتی که او پیشنهاد جدی برای سرمربیگری از باشگاه دیگری داشته باشد، می تواند جمع آنها را ترک کند. فراز روز گذشته جدایی خود را با این کلمات رسمی کرد: خوشحالم که در این مدت کنار رفیق خوبم فرهاد مجیدی بودم. دوستی ما با هم ادامه پیدا می نماید. با فرهاد صحبت کردم و به توافق و تعامل برای جدایی رسیدیم. تجربه بسیار خوبی برایم بودم و جا دارد از انرژی مثبتی که طرفداران استقلال به من دادند، تشکر کنم. او به صورت رسمی از طرفداران استقلال خداحافظی کرد و در ادامه از سایپا حرف زد: امیدوارم بتوانیم این تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.

احترام به استقلال

جدایی فراز از استقلال می توانست زودتر رخ دهد. قبل از شروع رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، باشگاه سایپا مذاکرات جدی با او را شروع کرد. کمالوند اما در جواب گفت: به احترام استقلال تا خاتمه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در استقلال می مانم. باشگاه سایپا هم که گویا مانعی برای مذاکره رودرروی خود نمی دید، به استقلال و فراز احترام گذاشت و قراردادش را بعد از رقابت های لیگ قهرمانان نهایی کرد.

بی خبری خلیل زاده

برای همه این سوال به وجود آمده که آیا فراز کمالوند بدون هیچ مسئله ای توانسته از استقلال جدا شود؟ قراردادها به دو شکل نوشته می شود؛ بدون جریمه برای جدایی و با جریمه برای جدایی. ظاهرا قرارداد فراز کمالوند به عنوان مدیر فنی استقلال از همان نوع اول بوده. اگر غیر از این بود استقلالی ها می توانستند روز گذشته موضعگیری نمایند و خواستار دریافت پول رضایتنامه شوند. دیروز با خلیل زاده رئیس هیات مدیره استقلال گپ و گفت کوتاهی داشتیم که بی اطلاع بود: راستش من هم در رسانه ها خبر جدایی کمالوند را شنیدم. باید از مدیرعامل باشگاه در این باره سوال کنم. متاسفانه به دلیل ابتلا به کرونا در قرنطینه هستم و تازه از دو روز دیگر می توانم در باشگاه حاضر شوم. او در پاسخ به این سوال که ماجرای بسته شدن پنجره جابجایی استقلال چیست، جواب داد: این را هم در جریان نیستم. فقط در رسانه ها خواندم که به دلیل طلب لکیچ بوده است. باید پیگیر این مساله باشیم. طلبی که این مربی داشت، طلب سنگینی نبود.

فقط 14400 یورو

دومین اتفاق مهم روز گذشته استقلال بسته شدن پنجره جابجاییش بود. به دلیل شکایت میلیسیچ لکیچ دستیار سابق فرهاد مجیدی، آبی ها موقتا نمی توانند بازیکن جدیدی جذب نمایند. خیلی ها شاید این مربی را نشناسند. او سال گذشته دستیار فرهاد بود و البته نقش پررنگی در رسانه ها نداشت. لکیچ در محل تمرین هم خیلی فعال نبود. این مربی صرب قراردادی 6 ماهه با استقلال امضا کرد که در 4 ماه آخر، پول نگرفت. البته او یک بار به مرخصی رفت و گفت اگر پولش را نگیرد برنمی شود. در نهایت نگرفت و برنگشت. میزان طلب او 14 هزار و 400 هزار یورو بود که حالا 5 درصد هم به این رقم به عنوان جریمه اضافه شده است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 12 خرداد 1400 بروزرسانی: 12 خرداد 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 849

به "محروم شدن استقلال به خاطر 14400 یورو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محروم شدن استقلال به خاطر 14400 یورو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید