رونمایی از بدهی 888 هزار درهمی استقلال با دیرکرد روزانه، بدهی میلیاردی میراث سعادتمند برای آبی ها

به گزارش چه خبر آنلاین، احمد سعادتمند در زمان مدیریتش در استقلال از شخصی به نام احمدی برای باشگاه 580 هزار درهم امارات پول قرض گرفته و حالا باشگاه بابت هر روز دیرکرد پرداخت این پول باید هزار درهم جریمه بدهد.

رونمایی از بدهی 888 هزار درهمی استقلال با دیرکرد روزانه، بدهی میلیاردی میراث سعادتمند برای آبی ها

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، احمد سعادتمند که منتقد خلیل زاده بود و اعتقاد داشت خلیل زاده نباید از موسوی به شکل قرض الحسنه پول می گرفت و استقلال را به این شکل بدهکار می کرد که هر روز بابت تاخیر در بازپرداخت پول، 50 میلیون تومان جریمه بدهد، حالا تعیین شده خودش زمان مدیرعاملی استقلال قراردادی قرض الحسنه با شخصی به نام احمدی منعقد نموده و استقلال بابت هر روز تاخیر در بازپرداخت این پول، باید 1000 درهم دیرکرد بپردازد. رقمی معادل 7 میلیون تومان روزانه.

احمد سعادتمند در زمان مدیریتش در استقلال از شخصی به نام احمدی برای باشگاه 580 هزار درهم امارات پول قرض گرفته و حالا باشگاه بابت هر روز دیرکرد پرداخت این پول باید هزار درهم جریمه بدهد.

طرفداری در این خصوص نوشت: در تاریخ 1399/2/10 احمد سعادتمند، از شخصی به نام احمدی 580 هزار درهم امارات قرض می گیرد و در ازای آن یکی از کارمندهای باشگاه به نام شعبانی یک چک به ارزش 2.8 میلیارد تومان به تاریخ 11 خرداد 1399 (تقریبا یک ماه پس از قرض دریافت پول) نزد فرد قرض دهنده یعنی احمدی گرو می گذارد که احمد سعادتمند و مهدی نوروزی، معاون مالی باشگاه با دو امضا آن را پشت نویسی می نمایند و مدیرعامل باشگاه استقلال ضمانت می دهد این پول تا 11 خرداد ماه به احمدی برگردانده گردد.

روز یکم خردادماه احمد سعادتمند از طرف باشگاه استقلال با احمدی برای بازپرداخت پول قراردادی تحت عنوان اعطای تسهیلات قرض الحسنه امضا می نماید و نکته جالب این است که در یکی از مواد قرارداد آمده که باشگاه استقلال اگر به هر دلیلی پیروز به بازپرداخت پول نگردد، باید بابت هر روز دیرکرد هزار درهم به شخص قرض دهنده جریمه پرداخت کند. (تعداد روز های دیرکرد بعد از تاریخ مقرر شده در چک یعنی 1399/3/11 محاسبه می گردد) در قرارداد جدید پای حجت نظری، عضو هیئت مدیره استقلال نیز به میان می آید و او هم زیر قرارداد را به عنوان نماینده هیئت مدیره امضا می نماید.

طرفداری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 6 اردیبهشت 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 785

به "رونمایی از بدهی 888 هزار درهمی استقلال با دیرکرد روزانه، بدهی میلیاردی میراث سعادتمند برای آبی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از بدهی 888 هزار درهمی استقلال با دیرکرد روزانه، بدهی میلیاردی میراث سعادتمند برای آبی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید