دفتر عبدالمهدی بخشش زمین در داخل منطقه سبز به حزب الله عراق را تکذیب کرد

به گزارش چه خبر آنلاین، دفتر نخست وزیر موقت عراق اعطای زمین هایی در داخل منطقه الخضرا (سبز) بغداد به گردان های حزب الله را تکذیب کرد.

دفتر عبدالمهدی بخشش زمین در داخل منطقه سبز به حزب الله عراق را تکذیب کرد

به گزارش چه خبر آنلاین، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، دفتر عادل عبدالمهدی، نخست وزیر موقت عراق چهارشنبه اخبار منتشر شده مبنی بر اینکه اراضی در داخل منطقه به شدت محافظت شده الخضرا (سبز) را به گردان های حزب الله عراق بخشیده را تکذیب کرد و اضافه کرد، دولت کنونی به ریاست عبدالمهدی هرگز چنین اقدامی را در داخل منطقه مذکور انجام نداده است.

طبق این بیانیه، برخی سایت ها و شبکه های اجتماعی خبر جعلی را درباره اقدام رئیس دفتر نخست وزیر درخصوص اعطای قطعه زمین هایی در داخل منطقه سبز به گردان های حزب الله عراق منتشر کردند.

دفتر نخست وزیر عراق ضمن تکذیب کل این خبر از اساس، اضافه کرد: رئیس دفتر نخست وزیر هیچ گونه اختیارات قانونی که به او اجازه دهد زمینی را چه برای سرمایه گذاری یا هر هدف دیگری در هر مکانی در منطقه الخضرا یا خارج آن به تملک داشته باشد، ندارد.

به گفته این دفتر، دولت کنونی هیچ اقدامی در این باره برای هیچ طرفی نکرده و طرف هایی که اطلاعاتی مغایر با واقعیت به منظور اهدافی مشخص در این شرایط حساس منتشر می کنند، مورد پیگیرد قانونی قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 163

به "دفتر عبدالمهدی بخشش زمین در داخل منطقه سبز به حزب الله عراق را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفتر عبدالمهدی بخشش زمین در داخل منطقه سبز به حزب الله عراق را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید