خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری:قانون در تغییر کاربری و چیدمان مبلمان شهری باید رعایت گردد

به گزارش چه خبر آنلاین، شهرکرد- خبرنگاران- استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه قانون در تغییر کاربری و مبلمان شهری باید به صورت دقیق و کامل رعایت گردد، گفت: رعایت قانون در تغییر کاربری ها و حساسیت در نظم و چیدمان مبلمان شهری، آینده حقوق شهروندان را تضمین می نماید.

خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری:قانون در تغییر کاربری و چیدمان مبلمان شهری باید رعایت گردد

اقبال عباسی روز چهارشنبه در جلسه کمیسیون ماده 5 چهارمحال و بختیاری گفت: تغییر کاربری های شهری باید بر اساس قوانین مسکن و شهرسازی و به دور از سلیقه اشخاص انجام گیرد.

وی اضافه نمود: در تغییر کاربری زمین های شهری باید همه خدمات آموزشی، رفاهی، ورزشی، درمانی و فرهنگی در نظر گرفته گردد که آیندگان در محل زندگی، دچار مشکل نشوند.

استاندار چهارمحال و بختیاری، حذف تصمیم گیری توسط هیات کمیته انطباق در صدور پروانه ساختمان توسط کارشناسان وزارت مسکن و شهرسازی را تسهیل سازی و سرعت بخشی در امر خدمات رسانی به متقاضیان پروانه ساخت دانست و تاکید نمود: از این پس طبق مصوبه کمیسیون ماده 5 استان، شهرداران در صدور پروانه ساختمان باید طبق ظوابط و قانون اقدام نمایند.

عباسی، برطرف اختلاف مالکیت در سطح شهر را از وظایف کمیسیون ماده 5 ندانست و از اعضای جلسه خواست تنها تغییر کاربری و سیاست های کلان شهرسازی را در این کمیسیون حساس و کاربری مطرح نمایند.

به گزارش خبرنگاران، در این جلسه تغییر چند طرح کاربری آموزشی درمانی، فضای سبز مورد آنالیز و به تصویب اعضای کمیسیون ماده 5 استان رسید.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 296

به "خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری:قانون در تغییر کاربری و چیدمان مبلمان شهری باید رعایت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری:قانون در تغییر کاربری و چیدمان مبلمان شهری باید رعایت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید