خبرنگاران اختصاص 60 میلیارد ریال برای مستندسازی املاک آموزش وپرورش

به گزارش چه خبر آنلاین، تهران- خبرنگاران- معاون حقوقی و امور مجلس آموزش و پرورش از تخصیص 20 میلیارد ریال اعتبار علاوه بر 40 ریال میلیارد اعتبار ماه های قبل برای مستندسازی املاک وزارت آموزش وپرورش خبر داد.

خبرنگاران اختصاص 60 میلیارد ریال برای مستندسازی املاک آموزش وپرورش

به گزارش روز سه شنبه مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، قاسم احمدی لاشکی در نشست ستاد مرکزی مستندسازی املاک آموزش وپرورش اضافه کرد: این اعتبار در هفته های آینده ابلاغ می شود و با این تخصیص می توان امیدوار بود که در مستندسازی فرایند رو به رشدی را ببینیم.

وی ادامه داد: عملکرد استان ها در امر مستندسازی رصد شده است و از استان های برتر در این امر قدردانی می شود.

در این نشست از استان های قزوین و بوشهر به خاطر اقدامات مؤثر و قابل توجه در مستندسازی املاک در نیم سال اول 1399 تجلیل شد.

به گزارش خبرنگاران، معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در راستای اجرای قوانین و مقررات مربوط به مستندسازی اراضی و املاک دستگاه های اجرایی، دستورالعمل اخذ اسناد مالکیت تک برگی املاک را به ادارات کل آموزش وپرورش ابلاغ کرد.

بر اساس این دستورالعمل از ادارات کل استان ها خواسته شده است ضمن رعایت دقیق بخشنامه مستندسازی اراضی اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی و دارایی و لحاظ الگوی فرآیندی ترسیمی پیش بینی شده و در اجرای بند (1) ماده (29) ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 1399 کل کشور، پس از تهیه نقشه (UTM) املاک مشمول بخشنامه و هم چنین سایر املاک فاقد سند در سطح آن اداره کل، مناطق و نواحی تابعه، مدارک و مستندات هر ملک به تفکیک برای اخذ گواهی بهره بردار به اداره کل اموال دولتی و اوراق بهادار وزارت امور اقتصادی دارایی ارسال شود.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 آبان 1399 بروزرسانی: 23 آبان 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 461

به "خبرنگاران اختصاص 60 میلیارد ریال برای مستندسازی املاک آموزش وپرورش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اختصاص 60 میلیارد ریال برای مستندسازی املاک آموزش وپرورش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید