جلسه علیرضا دبیر و فرنگی کاران تیم ملی در قزاقستان

به گزارش چه خبر آنلاین، به گزارش خبرنگاران، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با اعلام خسته نباشید و خداقوت به کشتی گیران و کادر فنی آنها بابت زحماتی که در چند وقت گذشته متحمل شده اند گفت: المپیک مانند یک ستاره دنباله دار می ماند که دنباله اش کسب سهمیه المپیک است و کسی که می خواهد به ستاره برسد باید آن دنباله را رد کند.

جلسه علیرضا دبیر و فرنگی کاران تیم ملی در قزاقستان

وی ادامه داد: شاید برای بعضی رشته های ورزشی کسب سهمیه افتخار باشد اما این موضوع در کشتی افتخار نیست و کسی که می خواهد مدال المپیک بگیرد نباید مسابقات گزینشی برایش سخت باشد.

دبیر تأکید کرد: دریافت مدال در المپیک برای کشتی افتخار است. رقابت های گزینشی یک میدان تدارکاتی است و اگر قرار است کسی به المپیک برود و مدال نگیرد، بهتر است در گزینشی نیز سهمیه نگیرد.

رئیس فدراسیون کشتی توضیح داد: با تحمل تمامی سختی ها و کشیدن رنج ها و زحمت ها به اینجا آمده اید و تمام کوشش خود را انجام دهید تا با دریافت سهمیه حضور در المپیک مردم را مسرور کنید.

محمد بنا سرمربی تیم ملی نیز با اشاره به اینکه کشتی گیرانی که در اردوهای تیم ملی حضور دارند، نفرات خوب و آینده داری هستند توضیح داد: ملی پوشان برای موفقیت فقط احتیاج به خودباوری دارند و اگر به این مرحله برسند، قطعاً در رقابت های پیش رو افتخارآفرین خواهند بود

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1400 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 806

به "جلسه علیرضا دبیر و فرنگی کاران تیم ملی در قزاقستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلسه علیرضا دبیر و فرنگی کاران تیم ملی در قزاقستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید