تصمیم گیرنده تعطیلی حمل و نقل عمومی ستاد کرونا است

به گزارش چه خبر آنلاین، یوسف حجت گفت: تصمیم گیری در خصوص تعطیلی حمل و نقل عمومی تهران در اختیار تصمیم ستاد مبارزه با کرونا است اما تجربه جهانی (به جز شهر ووهان) نشان می دهد که هیچگاه حمل و نقل عمومی تعطیل نمی گردد.

تصمیم گیرنده تعطیلی حمل و نقل عمومی ستاد کرونا است

به گزارش گروه اجتماعی چه خبر آنلاین، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره احتمال تعطیلی حمل و نقل عمومی پایتخت بیان کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اجرا کننده است و نمی تواند در این باره تصمیمی اتخاذ کند. ما پیشنهادی در این باره ارائه نکردیم. فقط از ستاد مبارزه با کرونا پرسیدیم که آیا تعطیلی حمل و نقل و عمومی را در دستور کار قرار دهیم؟

وی اضافه نمود: تصمیم گیری در خصوص تعطیلی حمل و نقل عمومی تهران در اختیار تصمیم ستاد مبارزه با کرونا است.

حجت با بیان اینکه تجربه جهانی (به جز شهر ووهان) نشان می دهد که هیچ گاه حمل و نقل عمومی تعطیل نمی گردد، گفت: شهر ووهان به علت قرنطینگی، فعالیت مترو و اتوبوس ها را تعطیل کرد. شرایط متروی تهران با شهرهای دیگر تفاوت دارد چرا که در شهرهای دیگر مترو به عنوان مد اصلی حمل و نقل به شمار نمی رود. در تهران بسیاری از افراد رفت وآمد خود را وابسته به مترو می دانند.

سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به این سوال که مسافران مترو چند درصد کاهش یافته است؟ گفت: متروی تهران کاهش 70 درصدی مسافر را هم رد نموده است. از یک میلیون و 800 هزار مسافر به یک میلیون و 510 هزار مسافر در روز چهارشنبه رسیده ایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 63

به "تصمیم گیرنده تعطیلی حمل و نقل عمومی ستاد کرونا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم گیرنده تعطیلی حمل و نقل عمومی ستاد کرونا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید