ارسال لباس های محافظ از چین به روسیه ، قربانیان کرونا در مسکو از 200 نفر گذشت

به گزارش چه خبر آنلاین، طبق آخرین اطلاعات منتشره، با مرگ 28 بیمار دیگر در پایتخت روسیه، تعداد قربانیان کرونا در مسکو به 204 نفر افزایش یافت، ضمن اینکه حدود 60 درصد روس ها می ترسند که در نتیجه قرنطینه شغلشان را از دست داده یا حقوقشان کم گردد.

ارسال لباس های محافظ از چین به روسیه ، قربانیان کرونا در مسکو از 200 نفر گذشت

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل چه خبر آنلاین، روزنامه ایزوستیا، چاپ مسکو گزارش داد، طبق بیانیه ستاد عملیاتی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در پایتخت روسیه، طی روز گذشته در مسکو، 28 نفر دیگر بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست دادند و بدین ترتیب، تعداد قربانیان کووید-19 در پایتخت به 204 افزایش یافت.

بر اساس این اطلاعات، بیشتر متوفیان مبتلا به بیماری های مزمن همزمان دیگری بودند، سه نفر از آن ها دیابت داشتند و بقیه از فشار خون بالا، بیماری قلبی و بیماری انسداد مزمن ریوی رنج می بردند. سن این افراد از 44 تا 98 سال بود.

ادامه ارسال محموله یاری های پزشکی چین به روسیه

دنیس منتوروف وزیر صنایع و تجارت فدراسیون روسیه نیز شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی از تحویل 1.6 میلیون لباس پزشکی محافظ دیگر تا خاتمه ماه آوریل (اواسط اردیبهشت ماه) از چین به این کشور اطلاع داد.

وی گفت: ما با دوستان چینی توافق نامه ای برای تأمین لباس های محافظ پزشکی امضا نموده ایم که طبق این قرارداد بیش از 300 هزار لباس محافظ قبلاً به طرف روسی تحویل داده شده و حتی قبل از خاتمه ماه جاری هم قرار است حدود 1.6 میلیون لباس محافظ دیگر دریافت کنیم.

به گفته وزیر صنایع روسیه، لباس های محافظ در داخل کشور هم فراوری می شوند، ولی پیش از این، شرکت های داخلی فقط لباس های مقاوم در برابر اشعه به منظور فراوری مواد شیمیایی را فراوری می کردند که استفاده از آن ها در امور پزشکی مناسب نیستند.

نگرانی مردم روسیه درباره از دست دادن شغل خود در شرایط قرنطینه

این روزنامه همچنین یادآور شده که بر اساس مطالعه ای که این هفته انجام گرفته، یک سوم از شهروندان روس (33 درصد آنها) از این مسئله می ترسند که به دلیل بیماری ویروس کرونا و اجرای رژیم خود انزوایی (قرنطینه خانگی)، ممکن است شغل خود را از دست بدهند.

طبق این تحقیقات، کمی بیش از یک چهارم سئوال شوندگان (28 درصد مردم) هم نگران این مسئله هستند که به دلیل بیماری همه گیر کرونا ممکن است حقوقشان کاهش پیدا کند. این در حالی است که افراد کمتری از خود ویروس کرونا وحشت دارند و تنها یک پنجم شهروندان (19 درصد) گفته اند که از آلوده شدن به این ویروس هراس دارند.

همین تعداد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی (19 درصد) هم معتقدند که به هر حال شرایط کنونی در روسیه مسائل اقتصادی احتاقتصادی را نیز به همراه خواهد داشت. در عین حال، فقط 2 درصد از مردم از این نگران هستند که نتوانند به وسیله راه دور کار نموده و این مسئله باعث از دست دادن کارشان خواهد شد.

پیش از این، میخائیل میشوستین نخست وزیر روسیه، حکم مربوط به معین حداکثر پرداخت ممکن به افراد بیکار در شرایط همه گیری بیماری کرونا را امضاء کرد. براساس این سند، شهروندانی که پس از اول ماه مارس (اواخر اسفند ماه) شغل خود را از دست داده و به سرویس اشتغال مراجعه نموده اند، از ماه آوریل (ماه جاری) الی ماه ژوئن (اوایل تیر ماه) به میزان 12 هزار و 130 روبل مزایای بیکاری دریافت خواهند کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: chekhabaronline.ir شناسه مطلب: 164

به "ارسال لباس های محافظ از چین به روسیه ، قربانیان کرونا در مسکو از 200 نفر گذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال لباس های محافظ از چین به روسیه ، قربانیان کرونا در مسکو از 200 نفر گذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید